پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

راضیه خورگویی

تعداد سوال: ۳

تقویت گیاه ویژه

تعداد بازدید ۲۳۵

سلام وقت شما بخیر.این گیاه که براتون میفرستم مطمئن نیستم چی هست فکر میکنم یوگا هست،آیا میتونم سرزنی کنم که چند شاخه بشه؟ اگه می شه الان توی این فصل امکان این کار هست ،با توجه به اینکه من بندرعباس هستم و گیاه توی بالکن شمالی نگهداری میشه الان حدود شش سال هست که دارمش.برای بهتر شدنش چکار میتونم کنم؟

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۰-۲۱ ۱۲:۴۲:۲۱

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .با توجه به اینکه هوای جنوب با سایر مناطق فرق دارد میتوانید برای چند شاخه شدن گیاه را سرزنی کنید . سعی کنید قسمت بالای گیاه را به اندازه ای برش بزنید که بتوانید از قسمت بالای گیاه هم بعنوان قلمه استفاده کرده و آنرا ریشه دار نمایید . هر زمان گیاه اصلی ریشه اش از زیر گلدان بیرون زد میتوانید گلدان را با یک سایز بزرگتر تعویض نمایید .برای تقویت گیاه هم میتوانید از کود حیوانی کاملا پوسیده استفاده نمایید .بهتره به گیاه زمانی آب بدید که خاک گلدان خشک شده باشد اگر سوال دیگه ای در این مورد دارید در خدمتتونم .

۱۳۹۹-۱۰-۲۱ ۲۳:۲۱:۰۱

راضیه خورگویی

تعداد سوال: ۳

ممنونم

۱۳۹۹-۱۰-۲۱ ۲۳:۲۴:۲۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

موفق باشید

۱۳۹۹-۱۰-۲۱ ۲۳:۲۹:۴۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@