پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

نازلی نایب زاده

تعداد سوال: ۱

گیاه ارالیا ویژه

تعداد بازدید ۲۴۰

با سلام..من دو ماه است که گیها ارالیا خریدم...از اول اقای فروشنده به ما گفتند که نیاز با آبیاری زیاد داره و نور زیاد نمیخواد..من پشت پنجره با نور صبحگاهی مناسب گذاشتمش..و هفته ای ۳ بار ابیاریش میکنم..از همون موقع اصلا مثل توی مغازه که خریدمش نیست..الانم همه برگ هاش به سمت پایین خم شده..واقعاا دیگه نمیدونم چیکار کنم..با اینکه کاشت گیاه با رعایت زه کشی انجام شده ..لطفا راهنمایی کنید

۱۳۹۹-۱۰-۲۶ ۱۹:۵۶:۴۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .محیط نگهداری گیاه چه دمایی دارد ؟ آیا محیط در شبانه روز نوسان دما دارد ؟ لطفا عکس گیاه را ارسال نمایید متشکرم .

۱۳۹۹-۱۰-۲۷ ۰۱:۱۱:۱۹

نازلی نایب زاده

دمای اتاق ثابت است..و بسیار ملایم ..یک متر با وسیله گرمایشی فاصله داره

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۰-۲۷ ۰۸:۴۸:۵۸

کارشناس شماره ۱

آیا در هر نوبت آبیاری , آب از ته گلدان خارج میشود ؟

۱۳۹۹-۱۰-۲۸ ۰۰:۲۵:۴۲

نازلی نایب زاده

بله

۱۳۹۹-۱۰-۲۸ ۰۰:۳۶:۳۵

کارشناس شماره ۱

آیا برگها از پایین , ریزش هم دارند و یا به راحتی از ساقه جدا میشوند؟ آیا غبارپاشی برای تامین رطوبت انجام میدهید ؟

۱۳۹۹-۱۰-۲۸ ۰۰:۴۶:۴۲

نازلی نایب زاده

نخیر ریزش ندارند..غبار پاشی هفته‌ای یک بار انجام میشود

۱۳۹۹-۱۰-۲۸ ۰۲:۲۲:۰۷

کارشناس شماره ۱

سعی کنید گلدان را در مکانی با تهویه ی خوب قرار دهید .بهتره ابیاری را در زمان خشکی خاک انجام بدید .اگر محیط گرمه غبارپاشی را بیشتر کنید .ببینید تغییری در حال گیاه ایجاد میشود یا خیر ؟ اگر بهبودی حاصل نشد باید گیاه از نظر ریشه مورد بررسی قرار بگیرد .

۱۳۹۹-۱۰-۲۸ ۲۱:۴۵:۰۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@