پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

شیوا کریمی

تعداد سوال: ۱

من گلم ۵ماه خریدم بردم گلفروشی که گلدونش عوض کنم گلم خراب کرده گفته درست میشه ولی مثل روز اولش میشه یعنی من خیلی گلم دوست دارم دنیا رو سرم ویژه

تعداد بازدید ۳۶۳

عوض کنم چیکار کنم گلم مثل روز اولش بشه

۱۳۹۹-۱۱-۰۴ ۲۲:۰۶:۴۶

شیوا کریمی

من

۱۳۹۹-۱۱-۰۴ ۲۲:۳۵:۱۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر . عکس گیاه رو ارسال کنید لطفا .

۱۳۹۹-۱۱-۰۴ ۲۲:۴۲:۴۸

شیوا کریمی

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۱-۰۴ ۲۳:۰۱:۵۲

شیوا کریمی

گلم مشکلی نداشت فقط دادم‌گلفروشی گلدونش عوض کنن اینجوری‌کرد بهم داده گلم خراب کرده برگاش خسک شدن

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۱-۰۴ ۲۳:۱۱:۰۰

کارشناس شماره ۱

گیاهتون تو محیط سرد قرار داشته ؟

۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۰۱:۰۸:۵۸

شیوا کریمی

من داده بودم گلفروشی گلدونش عوض کنه نمیدونم چه بر سرش اورده تو گلفروشی بوده حدودا ۲۰روز تو‌گلفروشی بود اخه یه مدت نبودن

۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۰۹:۵۳:۱۴

شیوا کریمی

سلام میشه لطفا من راهنمایی کنید جواب من بدید من باید چیکار کنم واسه گلم من کامنت گذاشتم جوابی نگرفتم از صبح تا حالا منتظر راهنمایتون هستم اطفا بگید چیکار کنم واسه گلم

۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۷:۱۰:۰۴

کارشناس شماره ۱

گیاهتون سرمازده شده . بهتره ساقه های آسیب دیده رو از گیاه جدا کنید .گلدان را در مکانی گرم و با دمای یکنواخت قرار بدید .آبیاری را به صورت کم اما منظم , و همزمان با خشک شدن خاک انجام بدید . چون گیاه در شرایط نامناسبی نگهداری شده بهتره یکبار بهش قارچ کش کاربندازیم بصورت آبیاری بدید . به مرور و با کنترل دما و آبیاری , به مرور گیاهتون بهتر میشه .اگر سوال دیگه ای در این مورد دارید در خدمتتونم .

۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۲:۱۴:۵۳

شیوا کریمی

ببخشید قارچ کش یعنی چی چیکار کنم

۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۱۸:۱۵

کارشناس شماره ۱

از گلفروشی سم قارچ کش کاربندازیم تهیه کنید و زمانی که نوبت ابدهی گیاهتون هستش یک قاشق چایخوری در یک لیتر اب حل کنید و از محلولی که درست کردید پای گلدان بریزید .

۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۲۶:۴۶

شیوا کریمی

هر چند وقت یکبار بهشون اب بدم مقدار مفید اب چقدر باشه مرسی در ضمن من بخوام گل بیشتر تهیه کنم کجا برم بهتر باشه

۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۲۳:۴۷:۴۴

کارشناس شماره ۱

بهتره ابیاری در زمانی انجام بشه که خاک کاملا خشک شده باشه .در هر نوبت ابیاری میتونید به اندازه ای در گلدان آب بریزید که مطمئن بشید ریشه ها اب کافی دریافت کرده اند .از غرقابی کردن خاک پرهیز کنید . میتوانید از گلفروشیها و بازارهای گل و سایتهای معتبر ، گلها و گیاهان مناسب با محیط ی که دارید را ، تهیه کنید .

۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۲۲:۰۷:۱۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@