پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

tina m

تعداد سوال: ۱

توقف رشد برگ های جدید ویژه

تعداد بازدید ۴۷۴

سلام. وقتتون بخیر. من چند وقت پیش یه گلدون بزرگ برگ انجیری گرفتم ولی چون مدتی خونه نبودم خراب شد و فقط این دوتاش تقریبا سالم مونده بود منم گذاشتمشون توی آب تا ریشه بزنن. چند وقت پیش متوجه شدم برگ جدید داره درمیاره ولی اصلا رشد نمیکنه. چیکار کنم گیاهم زنده بمونه؟ واسه افزایش ریشه زایی توی آبش دارچین ریختم.

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۵۰:۲۰

tina m

تعداد سوال: ۱

توی عکس اشتباه تایپیه که نوشتم ساقه جدید. منظورم برگ و ساقه جدیده که هنوز کامل باز نشده.

۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۵۴:۲۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر .الان چون فصل رشد برگ انجیری نیست به همین علت روند ریشه زایی و رشد برگها آهسته و کند هستش .بهتره کمی صبور باشید . کارهایی که برای گیاهتون باید انجام بدید اینه ۱- اب را هرروز تعویض کنید ۲- اگر انتهای ساقه یا ریشه ها به مرور لزج شدند حتما آن قسمتها را با اب تمیز کنید ۳- یک تکه زغال در اب گلدان قرار دهید . اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم

۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۲۲:۳۹:۵۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@