پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مهلا یزدانی

تعداد سوال: ۳

این‌ گیاه چیه؟ ویژه

تعداد بازدید ۳۹۲

سلام این گیاه و من هدیه گرفتم. از روز اول برگاش شروع کردن به زرد شدن و الان محل اتصال این بازوهاش به تنه اصلی داره قهوه‌ای میشه و انگار خراب شده. حرصمو در میاره

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۱۰:۵۳:۲۰

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر این گیاه کاکتوس افوربیا هست. برای تشخیص بهتر شرایط دمایی و‌نحوه آبیاری گیاه را با بفرمایید.

۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۱۳:۴۷:۳۷

مهلا یزدانی

تعداد سوال: ۳

من هفته پیش تازه اینو‌ هدیه گرفتم. توی خونه نگهش میدارم. هوای متعادلی داره. روز اول که رسید گفتن تازه کاشتیمش آب بده تا خاک خیس خیس شه و‌ جای خودشو بگیره و خاک و بکوب. اینکارو‌کردم. دیگه بهش آب ندادم از اون‌ روز

۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۱۴:۱۴:۵۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

افوربیا خیلی دچار آفات و بیماری نمیشه و از مهترین عواملی که باعث مشکل در این گیاه میشه آبیاری بیش از اندازه هست که با توجه به یکبار ابیاری شما لازم هست زهکش را چک کنید که اب اضافی از زیر گلدان خارج شود. نیاز به خاک سبک با زهکش بالا دارد. در دمای پایین تر از 14 درجه قرار نگیره سرما باعث زرد شدن برگ ها می شود. نیاز به نوری بالایی داره پنجره های جنوبی یا شمالی بهترین مکان برای قرارگیری این گیاه هست تا شاداب و سرحال باشه. چون از گیاهان گوشتی به حساب میاد نیاز ابی زیادی نداره برای ابیاری اجازه بدید سطح خاک کاملا خشک بشه بعد اقدام به ابیاری کنید.

۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۲۳:۰۸:۰۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@