پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

صفاسعید

تعداد سوال: ۱

گیاه پتوس ویژه

تعداد بازدید ۵۳۵

سلام خسته نباشید گیاه پتوس من سالم و سرحال بود ولی بعد یه مدت برگاش شل شدن از کسی پرسیدم گفت زیاد آب دادی بهش. الان باید چیکار کنم ک درست شه؟

۱۳۹۹-۱۱-۰۸ ۱۴:۲۱:۵۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .لطفا عکس گیاه را ارسال کنید تا ببینیم تا چه حد آسیب دیده .متشکرم

۱۳۹۹-۱۱-۰۸ ۲۳:۰۳:۰۸

صفاسعید

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۱-۰۹ ۱۴:۳۵:۱۸

صفاسعید

یکیش هم اینه

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۱-۰۹ ۱۴:۳۷:۱۳

کارشناس شماره ۱

خاک گلدان چه ترکیبی هستش ؟ آیا خاک گلدان زود خشک میشود یا دیر ؟

۱۳۹۹-۱۱-۰۹ ۲۲:۲۳:۱۳

صفاسعید

نمیدونم ترکیبش چیه خودم نکاشتم. ولی بعد دو سه‌روز دیگه حس نمیکنم نم داره

۱۳۹۹-۱۱-۱۰ ۰۰:۴۲:۵۰

کارشناس شماره ۱

ایا فقط سطح خاک را از نظر رطوبت چک میکنید ؟ منظور اینه که خاک در عمق گلدان هم بعد از دوسه روز خشک میشود ؟

۱۳۹۹-۱۱-۱۰ ۲۲:۴۷:۱۹

صفاسعید

بله سطحش رو فقطط چک میکنم داخلش نمیدونم چطوریه. هرازگاهی یهو یکی از برگاش زرد میشه ولی معمولا بقیه سبز ولی بی جان

۱۳۹۹-۱۱-۱۱ ۰۱:۱۷:۵۱

کارشناس شماره ۱

گیاه شما دچار استرس یا تنش شده است . این استرس هم میتواند در اثر نوسان دمای محیط ایجاد شده باشد و هم در اثر افراط و تفریط در آبیاری یا نامنظم بودن آبیاری . بهتره مدتی گلدان را در مکانی با تهویه ی خوب و دمایی یکنواخت نگه دارید اگر محیط کمی خنک باشد بهتر است . ابیاری را زمانی انجام بدید که خاک گلدان کمی خشک شده باشد .میتوانید برای تست رطوبت خاک در عمق گلدان ، از سیخ چوبی استفاده کنید . اگر تا یک الی دو ماه آینده وضعیت گیاه هیچ تغییری نکرد بهتره از ساقه ها قلمه بگیرید و گیاه را در سایز کوتاهتری نگه دارید تا به مرور دوباره شاداب شود .

۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۰۰:۱۸:۴۸

صفاسعید

باشه ممنونم

۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۱۲:۳۹:۵۰

کارشناس شماره ۱

موفق باشید

۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۱۹:۳۹:۳۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@