پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مریم ثانوی

تعداد سوال: ۱

خشکی گیاه شامادورا ویژه

تعداد بازدید ۳۵۱

سلام من دو ماهی میشه که این‌ گیاه و خریدم و در هفته ی اول اطلاع کافی نداشتم و گیاهم نور مستقیم بهش خورد و برگ هاش شروع شد به زرد شدن و خشک شدن ، جاشو عوض کردم گذاشتم توی سایه تقریبا هر پنج روز یک بار بهش آب میدم هروقت خاکش خشک بشه حتی شروع کرد به برگ جدید دادن اما کلا دیگه خشکه ، زرد نیست اما کاملا خشک و بی آبه ، چجوری میتونم احیاش کنم ؟

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۱-۰۹ ۱۴:۴۷:۳۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .علت خشکی گیاه میتواند ناشی از رطوبت کم محیط باشه . ایا مکان نگهداری گرمه بالای ۳۰ درجه است؟ سیستم گرمایشی تون چیست ؟

۱۳۹۹-۱۱-۰۹ ۲۲:۵۰:۱۸

مریم ثانوی

تعداد سوال: ۱

اولش که کنار پنجره بود زیر پنجره شوفاژ بود اما الان نه کنار پنجرست نه شوفاژ خونمونم تقریبا سرده

۱۳۹۹-۱۱-۱۰ ۰۰:۳۳:۱۳

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

اگه به تازگی جای گلدان تغییر گرده باید مدتی صبر کنید تا به مرور به شرایط جدید عادت کنه و با توجه به اینکه الان رشد گیاه کند هستش ، این روند کندتر انجام میشه . فعلا مدتی آبیاری رو کنترل کنید و در زمان خشک بودن خاک به گلدان اب بدید اگر محیط خیلی سرده اب کمتری در گلدان بریزید .برگهای آسیب دیده را قطع کنید و فقط یک الی دو برگ برروی گیاه باقی بگزارید تا برگهای جدید سریعتر نمایان شوند .

۱۳۹۹-۱۱-۱۰ ۲۲:۵۵:۰۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@