پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

Shirin

تعداد سوال: ۱

کمرنگ شدن برگ ویژه

تعداد بازدید ۴۸۳

سلام دلیل کمرنگ شدن برگ و سیاه شدن برکهای تازه جوانه زده چیه؟؟؟ کود بونسای دادم نورگیری هم داره

۱۳۹۹-۰۵-۲۲ ۰۱:۵۴:۵۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر لطفا عکسی واضح از گیاه را ارسال کنید .

۱۳۹۹-۰۵-۲۲ ۰۲:۰۱:۵۲

Shirin

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۵-۲۳ ۱۸:۱۱:۳۰

Shirin

عکسی که گفتید رو فرستادم؟؟دلیلش چیه؟؟

۱۳۹۹-۰۵-۲۳ ۲۱:۰۵:۰۳

کارشناس شماره ۱

دوز کودی که بهش دادید زیاد بوده و یا اینکه بعد از کوددهی نور روی برگها افتاده و یا بعد از کوددهی ، مکان نگهداری گیاه گرم بوده است .این دلایل باعث ایجاد مشکل و تغییر رنگ برگها شده اگر سوال دیگه ای دارید بفرمایید در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۰۵-۲۳ ۲۲:۰۴:۲۶

Shirin

دلیل اینکه برگهای تازه که هنوز باز نشده سیاه میشه؟؟؟باید چیکار کنم؟؟؟

۱۳۹۹-۰۵-۲۳ ۲۲:۰۷:۵۵

کارشناس شماره ۱

اون هم میتونه به کوددهی مربوط باشه و هم به نوسان دما و تهویه ی محیط . گلدان رو در مکانی با دمای مناسبتر و تهویه ی بهتر قرار بدید ببینید دوباره برگهای جوان سیاه میشوند یا خیر ؟ اگر دوباره سیاه شدند باید از نظر سلامت ریشه و آفت گیاه مورد بررسی قرار بگیره . زردی برگها و سوختگی جوانه ها بعد از کوددهی ایجاد شده یا از قبل وجود داشته ؟

۱۳۹۹-۰۵-۲۳ ۲۲:۱۲:۳۲

Shirin

از قبل وجود داشته

۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۴:۰۰:۳۱

کارشناس شماره ۱

از این به بعد کارهایی که گفتم رو انجام بدید و ببینید که برگهای جدید دوباره مشکلدار هستند یا خیر .اگر برگهای جدید باز هم مشکل داشتند باید با قارچ کش سمپاشی اش کنید

۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۴:۳۲:۱۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@