پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

khalife

تعداد سوال: ۱

نخل ماداگاسكار ویژه

تعداد بازدید ۷۶۸

اين نخل ماداگاسكار من دوهفته قبل شپشك ارد الود داشت با سم پاشي برطرف شد برگهاي جديد بالالي بالاش شروع كرد به دادن امروز ديدم يك عالمه حشره مشكي خيلي ريز دور گلدون ريخته شرايط نگهداري هم پشت پنجره نور خوب و مستقيم اب يكروز در ميان نصف ليوان

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۱-۱۱ ۱۲:۲۳:۴۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر پشت و روی برگ ها حالت چسبندگی میبینید؟ و اینکه برگ ها پیچیدگی دارند؟

۱۳۹۹-۱۱-۱۱ ۱۴:۴۲:۵۹

khalife

نه نه چسبنده هست نه پيچيده

۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۰۰:۱۴:۰۰

کارشناس شماره ۲

این حشراتی که میفرمایید به نظر وجود شته رو نشون میده ولی اگر بفرمایید در حال حاضر گیاهتون چه علایم و بیماری داره؟ بهتر میتونم راهنمایی کنم و اگر عکسی از شته ها ی حشرات دارید

۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۰۱:۵۶:۴۳

khalife

در حال حاضر برگها ميريزن و نمي مونن عكس هم براتون ارسال كردم برگها سياه ميشوند

۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۰۹:۳۸:۳۱

کارشناس شماره ۲

وقتتون بخیر در صورت وجود حشرات سم پاشی را یک هفته بعد از اخرین سم پاشی تکرار کنید از سموم دیازینون با کنفیدور میتونین استفاده کنین از علت های ریزش برگ وجود افت میتونه باشه ولی یک علت دیگه سیاه شدن و ریزش برگ نخل ماداگاسکار تغییرات دمایی محیط هم هست اگر گلدون رو‌جابه جا کردید شوک محیطی بهش وارد میشه و‌برگ ها شروع به ریختن میکنن ابیاری هم منطم انجام بید به گیاه زیاد خشکی ندید از طرفی زهکش گلدون چک بشه که زمان ابیاری از از زیر گلدون خارج بشه. اگر برگ های جدید گیاه سیاه میشن و میریزند نور محیط کم هست چون نیاز نوری گیاه بالا هست بهترین مکان قرارگیری پشت پنجره های جنوبی هست.

۱۳۹۹-۱۱-۱۳ ۰۰:۳۶:۲۵

کارشناس شماره ۲

اگر سوالی دارید در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۱۱-۱۳ ۰۰:۳۶:۴۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@