پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

شکوفه سقراطی

تعداد سوال: ۱

سوختگی و کم رمقی برگ شامادورا ویژه

تعداد بازدید ۳۰۶

گل شامادورای من کنار پنجره هست و با نور غیر مستقیم نزدیک شوفاژ؛براش جزیره هم درست کردم ولی بازم میسوزه نوک برگاش:(کود اهن هیومیک هر دوهفته و specialpouler blom و house plantهر۱۸روز یه بار میدم)/دو عدد کرم هم ازش خارج شد/حالش بده:((دوتا برگشم لوله شده

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۱-۱۱ ۲۰:۴۲:۴۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .لطفا یه عکس کامل از گیاهتون بفرستید

۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۰۰:۳۱:۲۸

شکوفه سقراطی

دیشب جای گل رو عوض کردم؛از شوفاژ و پنجره دورش کردم

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۱۰:۵۲:۳۰

شکوفه سقراطی

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۱۰:۵۳:۳۰

کارشناس شماره ۱

روی برگها اب اسپری میکنید ؟

۱۳۹۹-۱۱-۱۲ ۲۳:۴۹:۳۸

شکوفه سقراطی

گاهی بله

۱۳۹۹-۱۱-۱۳ ۱۱:۰۲:۱۹

کارشناس شماره ۱

مدتی اسپری کردن را متوقف کنید و سعی کنید دمای محیط نوسان نداسته باشه و یکنواخت باشه .ابیاری را هم فقط در زمان خشکی خاک انجام بدید . تهویه ی محیط نگهداری به چه صورته ؟

۱۳۹۹-۱۱-۱۳ ۲۲:۵۱:۳۰

شکوفه سقراطی

دما ۲۵-۳۰درجه متناوبه؛الان هم در حال تغییر منزل هستیم؛حدس میزنم ک وضعیت بدتری تو راهه؛امکان مشاوره تلفنی یا واتساپی وجود نداره؟(البته با پرداخت هزینه منظورمه)

۱۳۹۹-۱۱-۱۷ ۰۰:۰۳:۰۱

کارشناس شماره ۱

اگر مکان نگهداری گیاه در حال تغییر هستش ، در مکان جدید مدتی گیاه را در دمایی ملایم وتا حدودی خنک و سایه قرار بدید تا به محیط جدید عادت کنه بعد از چند روز میتونید گلدان را در محل اصلی قرار بدید . از طریق لوگو واتس اپ که در صفحات سایت مشاهده میکنید میتونید با ما در ارتباط باشید .

۱۳۹۹-۱۱-۱۷ ۰۰:۵۳:۵۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@