پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

Fatemeh shojaee

تعداد سوال: ۴

حسن یوسف ویژه

تعداد بازدید ۲۴۳

سلام خسته نباشید ببخشید حسن یوسف من از اطراف برگ هاش شروع میشه به سیاه شدن و خشک شدن . نوری که بهش میخوره مناسب هست. آبیاری هم هر وقت سطح خاط خشک میشه بهش آب میدم فقط یک بار که نوبت آبیاریش بود خیلی بهش آب دادم اینطور شد ولی بعد اون رعایت کردم اما متاسفانه درست نمیشه و حتی قلمه ای تازه کاشته بودم از ساقه سیاه و خشک شد مجبور شدم درش بیارم

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۱-۱۴ ۰۹:۴۹:۰۶

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر شرایط دمایی رو بفرمایید و یک عکس با زوم بیشتر از لکه های روی برگ میفرستید لطفا

۱۳۹۹-۱۱-۱۴ ۱۵:۱۳:۲۵

Fatemeh shojaee

تعداد سوال: ۴

روزا تقریبا نه گرمه و نه سرد ولی شبا چون از بخاری دوره و کنار پنجرست کمی سرد هست. بعضی وقتا ظهرا هم کمی پنجررو باز میکنم تا هوا عوض بشه ولی چون اینجا زنجانه این وقت سال سرده کلا .

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۱-۱۴ ۱۵:۲۱:۰۳

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

وقتتون بخیر این علایم بخاطر همون ابیاری اشتباه هست که باتوجه به اینکه گفتید کم ابی داشته تنش بهش وارد شده ولی یکباره میزان ابیاری رو بالا نبرید خاک حسن یوسف خوبه که همیشه مرطوب باشه ولی نه زیادی باتلاقی حتما زهکش و‌چک کنید که زمان ابیاری از خارج بشه از اب جوشیده که به دمای محیط رسیده استفاده کنید خشکی محیط هم باعث ریزش برگ ها میشه از درست کردن جزیره هم میتونید برای تامین رطوبت محیط استفاده کنید در صورت اینکه ریشه شما اسیب ندیده باشه با ابیاری منظم و تنظیم شرایط دمایی و‌رطوبتی محیط گیاهتون سرحال میشه

۱۳۹۹-۱۱-۱۵ ۰۰:۰۹:۰۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@