پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

شکوفه

تعداد سوال: ۱۰

وارونه شدن و زردشدن برگ های بونسای ویژه

تعداد بازدید ۳۵۰

سلام روزتون بخیر من ده روز پیش به صورت اینترنتی یک گلدان بونسای میخک ژاپنی خریدم اما متاسفانه از یکی دو روز بعد از اینکه گل به منزل اومد برگهاش شروع به پایین افتادن کردن.متاسفانه روزهای اولی که گل رو خریداری کردم دو روز درمیون بهش آب دادم اما بعدش به مدت یک هفته بهش آب ندادم.الان یک دستگاه بخور آب سرد نزدیک گلدان گذاشتم و محل قرارگرفتنش هم پشت پنجره جنوبی هست و نور خوبی داره اما کماکان برگ ها وارونه و شل هستند و برگ های پایینی اش شروع به زرد شدن کردند

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۵-۲۲ ۱۲:۰۲:۱۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .میخک یک گیاه بیرونی هستش و اگر میخواین تو خونه ازش نگهداری کنید باید تهویه ی خوبی داشته باشین .بعلت نامنظم بودن آبیاری و احتمالا گرمای محیط گیاه به اینصورت واکنش نشون داده .بهتره گلدان رو در مکانی با تهویه ی خوب و دمای مناسب قرار بدید و هر موقع خاک گلدان خشک بود به گلدان آب بدید لابه لای برگها رو هم بررسی کنید ببینید گیاهتون آفت نداشته باشه اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۰۵-۲۲ ۱۲:۲۰:۲۵

شکوفه

تعداد سوال: ۱۰

دمای مناسب توی این فصل سال چند هست؟ آیا بخور سرد دادن به گیاه رو باید ادامه بدم؟

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۵-۲۲ ۱۳:۲۰:۲۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

معمولا ۲۵ درجه دمای مناسبی برای رشد گیاهان هستش .بله بخور سرد را متوقف کنید و سعی کنید محیط تهویه ی خوبی داشته باشه آبیاری رو هم بصورت منظم انجام بدید ببینید بهبودی حاصل میشه یا خیر .اگر تغییری در حال گیاه مشاهده نکردید اونرو در تراس ودر مکانی سایه قرار بدید .سعی کنید در این اوقات گرم سال گیاه را تشنه نگه ندارید .

۱۳۹۹-۰۵-۲۲ ۱۵:۰۶:۳۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@