پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

ساناز مدني

تعداد سوال: ۱

ترك خوردن برگ ها ویژه

تعداد بازدید ۴۰۲

سلام وقتتون بخير ٢ ٣ روزه گل برگ انجيري خريداري كردم خيلي سرحال و شاداب بود ، در كنار پنجره كه نور مستقيم نميخوره قرار دادم ، امروز بعد از گذشت دو روز متوجه ترك روي برگ ها شدم و همچنين اطراف برگ ها شروع به خشك شدن كرده ، الان واقعاً نميدونم بايد چيكار كنم و چرا به اين سرعت اينجوري شده ، ما خونمون رو تازه رنگ كرديم ميتونه يه خاطر بوي رنگ باشه؟؟؟

۱۳۹۹-۱۱-۲۲ ۱۹:۵۶:۱۹

ساناز مدني

عكس

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۱-۲۲ ۲۰:۰۹:۰۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .ترک روی برگها ناشی از صدمات فیزیکی است اما خشک شدن اطراف برگ به ابیاری و دما ارتباط دارد . برگ انجیری گیاهی است که به مکانی با تهویه ی خیلی خوب نیاز دارد و اگر در معرض مواد شیمیایی و مواد شوینده قرار داشته باشه واکنش نشون میده . کدوم شهر تشریف دارید و ایا تراس دارید ؟

۱۳۹۹-۱۱-۲۳ ۰۱:۰۶:۲۱

ساناز مدني

تهران هستيم متاسفانه تراس نداريم اما نزديك پنجره هست ، من امروز بهش آب دادم ، روي برگاش رو هم با آب پاش خيس كردم

۱۳۹۹-۱۱-۲۳ ۰۴:۰۹:۵۷

ساناز مدني

چرا كسي پاسخگو نيست واقعاً؟؟؟؟؟؟ الان يك روزه من منتظر جواب هستم

۱۳۹۹-۱۱-۲۳ ۲۲:۱۸:۰۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

چون تراس ندارید بهتره روزها پنجره ها را باز کنید تا هوای محیط عوض بشه و اثر مواد شیمیایی زودتر از بین بره . بهتره گلدان را از پنجره کمی فاصله بدید به گونه ای که در اطراف گیاه فضای خالی کافی وجود داشته باشه . سعی کنید قیم خزه ای همیشه مرطوب باشه .ابیاری گلدان را در زمان خشکی خاک انجام بدید .سعی کنید محیط نگهداری گیاه گرم نباشه .دما بهتره به گونه ای باشه که در ان کمی احساس خنکی کنید . مدتی از گیاه با رعایت موارد فوق نگهداری کنید و از طریق همین تاپیک با ما در ارتباط باشید و وضعیت گیاه را اطلاع بدید .

۱۳۹۹-۱۱-۲۴ ۰۰:۱۴:۳۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@