پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

ندا حقیقی

تعداد سوال: ۶

خشک شدن برگهای شامادورا ویژه

تعداد بازدید ۳۶۸

سلام . گل شامادورای من از اواخر پاییز برگهاش خشک میشه . من طبق روال قبل هفته ایی یکبار آب جوشیده سر شده بهش میدم . اسپری هم می کنم به برگاش . دستگاه بخور سرد هم روشن هست . در اطرافش هم شوفاژ خاموش است . دلیل خشک شدن برگاش خواستم بدونم . خیلی هم برگ جدید میده

۱۳۹۹-۱۱-۲۶ ۰۸:۳۸:۴۳

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر لطفا عکس گیاه را ارسال نمایید متشکرم

۱۳۹۹-۱۱-۲۶ ۱۵:۲۲:۵۵

ندا حقیقی

انگار سایتتون مشکل داره عکس آپلود نمیشه

۱۳۹۹-۱۱-۲۶ ۱۵:۴۲:۱۵

کارشناس شماره ۱

عکس رو تو واتس اپ به شماره ۰۹۹۰۱۱۶۸۲۳۶ ارسال کنید

۱۳۹۹-۱۱-۲۶ ۲۳:۵۲:۴۱

کارشناس شماره ۱

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۱-۳۰ ۱۷:۴۵:۲۸

کارشناس شماره ۱

لطفا به سوالات زیر پاسخ بدید متشکرم آخرین باری که خاک گلدون روتعویض کردید کی بود ؟ در هر نوبت آبیاری چقدر اب در گلدان میریزید ایا اب از ته گلدان خارج میشود ؟ ایا سطح رویی خاک تغییر رنگ داده و تقریبا نارنجی رنگ شده ؟

۱۳۹۹-۱۱-۳۰ ۱۷:۵۲:۰۹

ندا حقیقی

سلام اخرین بار یکسال پیش که گل خریدیم خاکش عوض کردیم . خاک تغییر رنگ نداده . تو عکس بخاطر نور نارنجی افتاده . یک لیوان آب جوشیده سرد شده میریزم آب از زیر گلدان خارج نمیشود . دوروز هست که جزیره براش درست کردم

۱۳۹۹-۱۱-۳۰ ۱۹:۳۶:۴۵

کارشناس شماره ۱

مدتی از گیاه به این شیوه نگهداری کنید و نتیجه ی کارتون رو از طریق همین تاپیک اطلاع بدید برگهای خشک رو جدا کنید .بین دو آبیاری اجازه بدید خاک کمی خشک بشه بعد گیاه رو کاملا سیراب کنید طوری که اب از زیر گلدان خارج بشه . استفاده از بخور سرد رو متوقف کنید و برای تامین رطوبت فقط از جزیره یا مه پاشی استفاده کنید . فعلا از هیچ نوع کود یا سمی استفاده نکنید . سعی کنید محیط تهویه ی خوبی داشته باشه ملاک زمانِ ابیاری تون خشک شدن خاک گلدان تا عمق ۶ ۷ سانتی باشه ، که میتونید با قرار دادن سیخ چوبی در خاک گلدان ، آنرا تست کنید . اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم

۱۳۹۹-۱۱-۳۰ ۲۲:۲۵:۵۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@