پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سینا اتین

تعداد سوال: ۱

بونسای شفلرا ویژه

تعداد بازدید ۴۴۴

سلام یه گلدان شفلرا داریم که عکسشم اگر بشه ارسال میکنم حدود سه هفته ای میشه که داریمش چند روز قبل بعد از آبیاری داخل زه کش چنتا کرم و یک هزارپا دیدم که از بین بردمشون و با پیف پاف اطرافشو اسپری کردم امروز که دقت کردم یکم برگهای گیاه فر خورده بود سرچ که کردم دیدم از کم آبیه دوباره که آبیاری کردم به هزارپای ریز روی خاک گلدان داشت راه میرفت که اونم منهدم کردم گلدان روی میز کوتاه قرار داره اطراف میز روی زمین یکسری حشرات خیلی ریز دیدم الان که دیگه گیاهو به تراس منتقل کردم میخواستم راهنماییم کنید

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۱-۲۷ ۰۲:۰۰:۰۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر گیاهتون شفلرا نیست میخک هندی هستش و یه گیاه بیرونی هستش نه آپارتمانی میخک هندی به هوای تازه و خنک و نور ملایم نیاز داره و هر زمان خاک گلدان خشک بود به آبیاری کامل نیاز داره .گلهاش معطر هستند و از اواخر زمستان تا اوایل بهار روی گیاه ظاهر میشن . به کود اهن هم بصورت دوره ای نیاز داره . اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم

۱۳۹۹-۱۱-۲۷ ۲۱:۰۴:۵۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@