پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

akram.ahmadi

تعداد سوال: ۱

در مورد شامادورا ویژه

تعداد بازدید ۲۴۳

نوک برگ هاحالت سوختگی پیدا کردن البته دو شاخه تا کنون

۱۳۹۹-۱۲-۰۶ ۱۶:۲۶:۱۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر. لطفا عکس گیاه را ارسال کنید متشکرم

۱۳۹۹-۱۲-۰۶ ۲۰:۰۸:۰۸

akram.ahmadi

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۲-۰۸ ۱۱:۳۰:۲۲

کارشناس شماره ۱

اگر شاخه های زیرین فقط این مشکل رو داشته باشن و روند زرد شدن ، کند و فقط تو این شاخه ها باشه جای نگرانی نیست .اما اگر نوک بقیه ی برگها هم در حال سوختگی هستش میتونه از افراط و تفریط در آبیاری و نور زیاد و گرم و خشک بودن محیط ، این عارضه ایجاد شده باشه . بهتره گیاه در مکانی با نور ملایم قرار داشته باشه چون سایه دوسته نیازی نیست که حتما نزدیک پنجره باشه بین دو آبیاری حتما خاک گلدون کمی خشک شده باشه و در هر نوبت آبیاری گیاه رو سیراب کنید . زهکش ته گلدون باید باز باشه و آب اضافی به راحتی خارج بشه .اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم .

۱۳۹۹-۱۲-۰۸ ۲۳:۳۷:۳۹

akram.ahmadi

روزتون به خیر سپاسگزارم اگه بخوام خاک گلدون رو عوض کنم الان میتونم یا نه و از چه خاکی باید استفاده کنم .

۱۳۹۹-۱۲-۰۹ ۱۱:۴۶:۱۵

کارشناس شماره ۱

بهتره تا بهار و گرم شدن هوا صبر کنید و بعد گلدون رو تعویض کنید . ترکیب خاکبرگ و مقدار کمی کوکوپیت یا پیتماس براش مناسب هستش .

۱۳۹۹-۱۲-۰۹ ۲۳:۳۲:۰۴

akram.ahmadi

سپاسگزارم حتما موارد ذکر شده را رعایت می کنم .

۱۳۹۹-۱۲-۱۱ ۱۳:۰۱:۵۸

کارشناس شماره ۱

موفق باشید

۱۳۹۹-۱۲-۱۱ ۲۲:۰۵:۰۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@