پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

بهاره سروری

تعداد سوال: ۱

سانسوریا ویژه

تعداد بازدید ۴۶۶

سلام خسته نباشید گلدون من چند ماهی میشه برگاش لوله شده الان دیدم که برگها از ته تو گلدون زرد شدن من چیکار باید بکنم تا گلدونم درست بشه؟و اینکه برگهاش کج شده بودن که بستمشون

۱۳۹۹-۱۲-۰۶ ۲۱:۲۹:۱۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .معمولا افراط و تفریط در آبیاری و یا نامنظم بودن آبیاری باعث بروز این مشکل میشه .لطفا عکس گیاه رو ارسال کنید متشکرم

۱۳۹۹-۱۲-۰۶ ۲۳:۳۴:۲۷

بهاره سروری

بهش زیاد اب ندادم

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۲-۰۷ ۱۲:۴۶:۲۰

کارشناس شماره ۱

منطور از افراط و تفریط در آبیاری هم اب زیاد هستش و هم اب کم . وقتی گیاه در اثر آب زیاد دچار مشکل میشه لزوما به این معنا نیست که شما زیاد به گیاه اب میدید ، گاهی اوقات خاک نامناسب و زهکشی نادرست گلدان باعث میشه اب دیرتر تبخیر بشه و گیاه از پرابی اسیب ببینه . به نطر میرسه خاک گلدان سفت و متراکمه ، پیشنهاد میکنیم خاک رو تعویض و گیاه را در گلدانی کوچکتر بکارید . ابیاری را همزمان با خشک بودن خاک انجام بدید البته نه فقط خشکی سطح خاک ، بلکه باید حداقل ۷ سانت از خاک خشک شده باشه تا بهش اب بدید . اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم .

۱۳۹۹-۱۲-۰۷ ۱۵:۰۸:۱۳

بهاره سروری

برگهتیی که زرد شده رو چیکار کنم؟

۱۳۹۹-۱۲-۰۷ ۱۵:۳۸:۳۰

کارشناس شماره ۱

میتونید از گلدون دربیارید و از قسمت سالمش قلمه بگیرید چون در نهایت کاملا زرد میشه و از بین میره

۱۳۹۹-۱۲-۰۷ ۲۳:۲۹:۴۲

بهاره سروری

قلمه زدم بزار تو اب تا ریشه بده؟

۱۳۹۹-۱۲-۰۸ ۱۰:۴۴:۴۵

کارشناس شماره ۱

بله .اب رو هرروز عوض کنید .

۱۳۹۹-۱۲-۰۸ ۲۳:۴۱:۱۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@