پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

محبوبه اقاپور

تعداد سوال: ۱

سلام وقت به خیر استر من داره خم میشه و ساقه هاش می شکنه اصلا مهار نمیشه چیکار کنم؟ ویژه

تعداد بازدید ۶۰۷

پرنده بهشتی ابیاری هفته ای دوبار

۱۳۹۹-۱۲-۱۲ ۱۰:۳۱:۲۹

محبوبه اقاپور

این عکسش هست

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۲-۱۲ ۱۱:۵۴:۴۴

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر چه میزان بهش اب میدید؟

۱۳۹۹-۱۲-۱۳ ۰۱:۰۸:۲۸

محبوبه اقاپور

هفته ای دوبار

۱۳۹۹-۱۲-۱۲ ۱۳:۵۷:۲۸

محبوبه اقاپور

تقریبا مقداری که اب از زیر گلدون خارج شه

۱۳۹۹-۱۲-۱۲ ۱۴:۵۹:۴۲

کارشناس شماره ۲

پرنده بهشتی نیاز ابی بالایی داره و به هیچ وجه نباید سطح خاکش خشک بشه با توجه به شرایط دمایی هم منطقه فواصل ابیاری متفاوت هست نمیشه روز مشخص کرد شما بر اساس خشک بودن سطح خاک بهش اب بدید خیلی خوبه که از زیر گلدون مقداری خارج بشه نشون میده زهکش باز هست، باز طرفی بسیار رطوبت دوست هست برای تامین رطوبت میتونید براش جزیره درست کنید در زیر گلدونی یا یک ظرف پر از اب کنارش قرار بدید تا رطوبت لازم رو جذب کنه و در جایی که دما پایین تر از 15 درجه میاد قرار نگیره به سرمای هوا هم واکنش نشون میده . اگر سوالی بود در خدمتتون هستم. با رعایت شرایط ابیاری و دمایی گیاه سرحال میشه. اگر مشکل بسته بودن زهکش نداشته باشه و ریشه ها در اثر تجمعع اب اسیب ندیده باشند

۱۳۹۹-۱۲-۱۳ ۰۱:۱۲:۲۶

محبوبه اقاپور

ممنون یه سوال دیگه داشتم که برگهای خشک و پیر و ساقه هایی که در اثر بلندی خمیدگی شکسته شدن هرس بشن بهتره یا نه

۱۳۹۹-۱۲-۱۳ ۱۲:۵۲:۱۸

کارشناس شماره ۲

بله هرس بشن برای تقویت گیاهتون هم عالیه و‌کمک میکنه به پرپشت شدن گیاه از قسمت عرضی فقط هرس را در بهار انجام بدید که فصل خواب گیاه نیست

۱۳۹۹-۱۲-۱۳ ۱۵:۳۱:۲۵

محبوبه اقاپور

ممنون

۱۳۹۹-۱۲-۱۳ ۱۵:۴۰:۵۱

کارشناس شماره ۲

خواهش میکنم

۱۳۹۹-۱۲-۱۴ ۰۰:۵۵:۴۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@