پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

شریف فر

تعداد سوال: ۱

خشک و لوله شدن برگ های زاموفیلیا ویژه

تعداد بازدید ۶۶۰

سلام روز تون به خیر ببخشید من سه سال هست که دو گلدان زاموفیلیا دارم گیاه های من با ابیاری دو هفته یکبار وضعیت خوبی داشتن ولی متاسفانه اخیرا مدتی در معرض تابش مستقیم افتاب بوده و برگهای بعضی از ساقه ها به حالت چروکیده در اومدن و شادابیشون رو از دست دادن ساقه های جدیدی که در حال رشد بودن در راسشون به نظر خشک شدن و رشدشون متوقف شده ایا امکان درمان هست یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۲-۱۲ ۱۹:۳۰:۲۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .متاسفانه اسیبهایی که در اثر سرما یا گرما یا نور زیاد ، ایجاد میشه ، برطرف نمیشه اما در اکثر مواقع باعث مرگ گیاه هم نمیشه .برای اینکه گیاهتون حالت بیمار گونه نداشته باشه و جوانه ی جدید زودتر تشکیل بشه بهتره از ساقه هایی که آسیب زیادی دیدند قلمه بگیرید و در اب یا خاک ریشه دار کنید . زاموفیلیا گیاهی سایه دوسته و بهتره در مکانی با نور ملایم قرار داده بشه . اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم

۱۳۹۹-۱۲-۱۳ ۰۰:۵۸:۰۶

شریف فر

تعداد سوال: ۱

ممنون از راهنماییتون ?

۱۳۹۹-۱۲-۱۳ ۰۸:۱۹:۲۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

موفق باشید

۱۳۹۹-۱۲-۱۳ ۱۳:۲۹:۲۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@