پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

بهرامی

تعداد سوال: ۱

دیفن باخیا ویژه

تعداد بازدید ۳۹۸

سلام من تقریبا یک ساله این گیاه و دارم و اندازش از گلدون تا برگ ها ۱۱۰ سانتی متر است ساقه گیاه خیلی کج شده میخواستم ببینم لازمه گلدونش رو عوض کنم و بزرگتر بگیرم یا نه؟ بعد اینکه چجوری باید گیاه و قلمه بزنم؟ چند هفته پیش هم یه چیز لوله ای شبیه برگ که داخلش چیزی شبیه ذرت تازه باریک و سفید بود اما بعد یه مدت یکیش خشک شد اما یکیش مونده سمت چپ داخل عکس مشخصه،میخوام ببینم این علفِ یا چیز دیگه ایه؟ ممنونم از راهنماییتون🌹🌹🌹

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۲-۱۲ ۲۲:۲۷:۰۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . برای قلمه زنی گیاه بهتره فصل بهار قسمت بالای گیاه رو قطع کنید و در اب یا خاک سبک ریشه دار کنید .بهتره محل قطع ، از جایی باشه که ساقه در حال کج شدن هستش . اگر تمایلی به قلمه زدن ندارید میتوانید یک قیم در کنار گیاه در خاک گلدان قرار داده و گیاه را به آن تکیه دهید و با بند ، وضعیت گیاه را ثابت کنید . اگر گیاه در حال برگ زنی است بهتره فعلا گلدان را تعویض نکنید. خاکهای ارگانیک حاوی بذر گیاهان دیگر هستند که با قرار گرفتن در شرایط محیطی مناسب ، سبز میشوند .بهتره آنها را از گلدان خارج کنید .زیرا برای گیاه دیفن ، نوعی علف هرز محسوب میشوند . اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم

۱۳۹۹-۱۲-۱۳ ۰۱:۰۴:۱۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@