پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

علیرضا شیرازی

تعداد سوال: ۱

سلام خسته نباشید تو ساقه جدیدی که رشد کرده ۳ تا از برگ های بالای ساقه خط افتاده شبیه کرم خوردگی می خواستم بدونم مشکل این خط بر روی برگ زاموفیلیا چیست؟ ویژه

تعداد بازدید ۶۷۰

علت خط بر روی برگ زامو فیلیا چیست؟ خط شبیه کرم خوردگی هستش

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۲-۱۴ ۱۲:۳۵:۳۳

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر پشت برگ هاتون حالت چسبناک داره؟

۱۳۹۹-۱۲-۱۴ ۱۳:۴۹:۳۶

علیرضا شیرازی

خیر چسبناک نیست

۱۳۹۹-۱۲-۱۴ ۱۵:۵۸:۵۳

کارشناس شماره ۲

علایمی که در برگ ها به وجود اومده بدلیل تغذیه حشره هست و برای درمان برگ الوده را از گیاه جدا کنید، فعلا گلدونتون رو از بقیه گیاهان جدا کنید. از سم حشره کش برای اسپری پاشی روی برگ ها استفاده کنید و یک هفته بعد سمپاشی را تکرار کنید. سم پاشی در فضای ازاد و همراه دستکش و ماسک انجام شود. اگر سوالی بود در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۱۲-۱۵ ۰۰:۲۹:۰۷

علیرضا شیرازی

سم حشره کش اسمش چی هست؟ البته یه سم دارم به رنگ شیر هست که یک در بطری رو در یک لیتر آب مخلوط کردم بر روی خاک و برگها اسپری کردم قبلا برای گل سانسوریا گرفته بودم که حشره مثل پشه کور هست تو خاکش زده بود زده بودم به نظرتون از همون استفاده کنم؟ و یا اگر مناسب نیست اسم سم حشره کش لطفا بگید تا تهیه کنم. با تشکر

۱۳۹۹-۱۲-۱۵ ۱۱:۱۷:۱۴

کارشناس شماره ۲

بله حتما براتون در پیوست حشره کش را میفرستم که میتونید با کلیک روی آن به قسمت خرید و توضیحات وارد شوید. اسم حشره کش قبلی را بفرمایید میتونم راهنمایی کنم چون بعضی حشره کش ها مناسب پشه های خاک هستند و افات مختلف سموم مختلفی دارند.

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
سم حشره کش
۱۳۹۹-۱۲-۱۵ ۱۲:۵۲:۱۹

علیرضا شیرازی

حقیقت اسم سمی که گرفنم نمیدونم چی هست ولی گل فروشی که ازش گرفتم گفت برای از بین بردن حشرات که شبیه پشه کور هست بهم داد. حال اگر مناسب هست از همون استفاده کنم اگر‌ مناسب نیست از سمی که شما پیشنهاد دادید خرید کنم. با تشکر

۱۳۹۹-۱۲-۱۵ ۱۹:۰۸:۲۴

کارشناس شماره ۲

چون اسم سم شمارو نمیدونم مطمئن نیستم روی این افت هم تاثیر داشته باشه اثاری که میبینید نشان از لارو حشره هست به نظر من سم جدید را تهیه کنید مطمئن تر هست . برای پشه ها معمولا سم مالاتیون میدن که احتمال میدم سم شما هم مالاتیون باشه

۱۳۹۹-۱۲-۱۵ ۲۲:۱۱:۴۰

علیرضا شیرازی

لطفا اجازه بدید تا فردا از گل فروشی که سم تهیه کردم اسمشو بپرسم خدمتتون بگم.اگر همونی بود که شما فرمودی استفاده میکنم اگر که نبود سمی که شما پیشنهاد دادید خرید میکنم.با تشکر

۱۳۹۹-۱۲-۱۵ ۲۳:۵۸:۳۴

کارشناس شماره ۲

خواهش میکنم بله بهترین کار و می کنید.

۱۳۹۹-۱۲-۱۶ ۰۰:۱۸:۱۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@