پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سارا آرین

تعداد سوال: ۱

لکه های قهوه ای برگهای یوکا ویژه

تعداد بازدید ۱۷۶۰

سلام و خدا قوت،من دوماه است که گیاه یوکا خریدم اما بعد یک ماه یک لکه قهوه ای دیدم و دوهفته پیش لکه ای دیگه دیدم که اقدام به سم پاشی با قارچ کش کردم اما امروزدوباره لکه سوم را دیدم،در ضمن دمای محیط 23 درجه و دومتر از پنجره جنوبی فاصله دارد و به شیشه های پنجره مات کن زدم تا نور کمتری دریافت کنند.هر روز عصر ساعت 6 مه پاشی می کنم.نوک برگ ها خشک شده و روی دو سه تا از برگها هم خط دار شدند که در عکسها مشخص هستند.برگ جدیدی هم که تازه در آمده کاملا حالت لول است.البته لکه های سفید رو برگها،لکه سمپاشی و آب هستش ، ضمنا هفته ای یکبار پس از چک کردن با چوب آبیاری میکنم با سپاس از توجه و راهنمایی شمامنظر پاسخگویی شما هستم.آیا فقط یک عکس میشه فرستاد.چون من قصد داشتم چند عکس بفرستم

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۲-۲۱ ۲۰:۱۱:۳۰

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقت شما بخیر بله میتونید چندین عکس را ارسال بفرمایید از لکه ها عکس زوم بفرستید ممنون میشم

۱۳۹۹-۱۲-۲۲ ۱۱:۰۷:۱۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@