پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

شهلا نظری

تعداد سوال: ۷

ریزش برگهای قاشقی ویژه

تعداد بازدید ۲۱۴

سلام وقت بخیر من این گلدون قاشقی رو سه ماه پیش خریدم از وقتی که خریدم مدام داره برگای بزرگ‌شو میریزه برگ‌ها از قسمت ساقه قهوه‌ای میشن بعد می‌افتن برگ جدید که در میاره برگا خیلی کوچیک هستن آبیاریش منظمه نور خوبی هم میگیره نمیدونم مشکل کجاست؟ لطفا راهنمایی کنید.

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۲-۲۷ ۱۵:۱۸:۲۷

شهلا نظری

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۲-۲۷ ۱۵:۲۰:۳۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .نحوه ی آبیاریتون به چه صورته ؟ آیا بین دو آبیاری خاک گلدون خشک میشه ؟ در هر نوبت آبیاری چقدر آب در گلدان میریزید ؟

۱۳۹۹-۱۲-۲۷ ۱۸:۴۹:۳۹

شهلا نظری

میذارم بین دو آبیاری خاک گلدون تقریبا خشک میشه و زمانی که آب میدم کاملاً سیرابش میکنم آب از زیر گلدون خارج میشه. من اون یکی قاشقیم هم همین مشکل داره در واقع اون اصلا رشد نمیکنه و برگاشو میریزه. عکس اونم میذارم.??

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۲-۲۷ ۱۹:۱۳:۲۶

کارشناس شماره ۱

چون الان فصل رشد نیست بهتره در زمان آبیاری آبِ کمتری در گلدان بریزید .چون قاشقی گیاهی است که به اب متوسط نیاز داره و با آب زیاد ، خیلی زود دچار پوسیدگی و یا بیماری قارچی میشه .اینکه خاک بین دو آبیاری خشک میشه خیلی خوبه ، فقط ابی که در گلدان میریزید را ، به مقدار کمتری بریزید .

۱۳۹۹-۱۲-۲۸ ۰۱:۲۳:۵۲

شهلا نظری

ممنونم از راهنمایی‌تون????

۱۳۹۹-۱۲-۲۸ ۰۱:۴۰:۴۰

کارشناس شماره ۱

موفق باشید

۱۳۹۹-۱۲-۲۸ ۲۲:۱۱:۱۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@