پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

جواد

تعداد سوال: ۲

خشکی بنسای ویژه

تعداد بازدید ۲۹۶

سلام وقت بخیر، من ی بنسای پیوندی از این جینسینگ ها یک ساله دارم برگهاش از نوک برگ شروع ب سیاه شدن میکنه و میریزه برگهای کوچکش هم همین حالت رو دارن، قارچ کش هم چندروز پیش زدم خاکشم تازه عوض کردم ولی همون حالت قبل رو داره هنوز!!! میشه راهنمایی کنید

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۰۳ ۱۰:۴۰:۴۵

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر شرایط دمایی محیط نگهداری به چه شکل هست؟

۱۴۰۰-۰۱-۰۳ ۱۱:۱۳:۴۵

جواد

تعداد سوال: ۲

نور ک از پشت پرده بهش میرسه جایی هم که هست ن خیلی گرمه ن سرده ، داخل خونست! یک هفته پیش خاکش عوض کردم و با مانکوزب هم اسپری هم ابیاری ب خاک جدیدش کردم ، سه تا از شاخه های بلندش ک برگاش ریخته بود هم هرس کردم ، ولی الان دوباره برگایی مونده از نوک برگ سیاه میشه تا بریزه حتی برگهای جدید هم همینطور ، این تصویر قبلیه این شاخه ها رو داشت ک چیدم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۰۳ ۱۱:۴۴:۲۷

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

لکه هایی که روی برگ های قبلی بود مربوط به قارچ بود که درست بود اسپری و ضدعفونی اگر برگ هایی که الان لکه دارند قبل از اسپری پاشی سم هم لکه داشتند طبیعی هست که لکه ها بمونه چون سم باعث میشه لکه گسترش پیدا نکنه ولی اگه بیشتر شد نیاز هست سم پاشی را به فاصله 10 روز از سم پاشی قبلی تکرار کنید. رطوبت محیط به چه شکل هست اگر محیط خشک هست میتونی یک ظرف اب کنار گلدون قراربدید یا از جزیره برای تامین رطوبت استفاده کنید.

۱۴۰۰-۰۱-۰۴ ۰۰:۳۶:۰۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@