پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

بیتا فرهنگ

تعداد سوال: ۱

خشک شدن گیاه پوتوس ویژه

تعداد بازدید ۳۹۳

سلام٫ من یک گلدون گیاه پوتوس دارم که خیلی هم انشعاب های بلندی داشته٫ ما خود گلدون رو در گلدون بررگتری قرار داده بودیم برای همین ریشه ی گلدون کوچیکتر از پلاستیک گلدون رد شده بود و در گلدون بزرگتر رفته بود و من بدون اینکه بدونم گلدون کوچیک تر رو بلند کردم یعنی بخشی از ریشه ها با کلدون کوچیکتر کشیده و جدا شدند٫ در حال حاضر گیاه برگهاش زرد شده٫ میخواستم بدونم راه چاره ای برای جلوگیری از خشک شدن گیاه دارید؟! متاسفانه برگها در حال خشک شدندهستن

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۰۶ ۱۶:۳۵:۳۱

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر سال نو مبارک .چون ریشه های گیاه آسیب دیده و گیاه ساقه های بلندی داره سرحال کردنش با این وضعیت تقریبا غیرممکنه .بهترین کاری که میتونید برای این گیاه انجام بدید اینه که ساقه های بلند را کوتاه و قلمه ها را با یک یا دو بند یا گره قطع کرده و ساقه ها را در آب قرار دهید تا دوباره ریشه دار شود .گلدان گیاه اصلی را هم تعویض کنید و بعد از تعویض گیاه را آبیاری نمایید .چون در شروع فصل رشد قرار داریم گیاه اصلی برگدهی را با سرعت بیشتری شروع خواهد کرد اگر سوال دیگه ای در این مورد دارید در خدمتتونم

۱۴۰۰-۰۱-۰۶ ۲۳:۵۲:۰۱

بیتا فرهنگ

تعداد سوال: ۱

تشکر بابت پاسخگوییتون-

۱۴۰۰-۰۱-۰۷ ۱۴:۲۶:۱۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

موفق باشید

۱۴۰۰-۰۱-۰۷ ۱۹:۵۱:۲۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@