پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سحر فراهانی

تعداد سوال: ۵

زرد شدن برگ بونسای کراسولا ویژه

تعداد بازدید ۳۰۹

سلام وقت بخیر من یک هفته پیش یک گلدان بونسای کراسولا خریداری کردم در طول مدت این یک هفته چند تا از برگهاش زرد شد و بعد افتاد میخواستم بدونم دلیلش چیه ، در ضمن گلدان درون تراس که نور دهی خوبی داره قرار دادم و در این یک هفته دو بار بهش آب دادم

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۵-۲۵ ۱۹:۳۶:۵۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . افراط و تفریط در آبیاری و گرمای بیش از حد میتونه باعث زرد شدن بونسای کراسولا خرفه ای بشه .درود بر شما که این گیاه رو در تراس قرار دادید چون کار بسیار خوبی هستش و کراسولا به هوای آزاد نیاز داره .بهتره آبیاری را در زمانی انجام بدید که خاک گلدان کمی خشک شده باشه . سعی کنید آبیاری را شبها و در زمان خنکی هوا انجام بدید .اگه فکر میکنید تراس در بعضی اوقات روز خیلی گرمه میتونید گلدان را در قسمتی از تراس قرار بدید که سایه و خنکتر هستش .اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم .

۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۲:۱۰:۵۵

سحر فراهانی

تعداد سوال: ۵

ممنون از پاسختون

۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۳:۴۱:۲۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

خواهش میکنم موفق باشید

۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۴:۳۰:۲۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@