پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سمیرادانش

تعداد سوال: ۱

چروک شدن برگ خرفه ایی ویژه

تعداد بازدید ۲۳۴۰

سلام من یک ماه ونیم هست کروسولا خرفه ایی دارم ابدهیش یکم بی نظم بوده ولی تقریبا روال هفته ایی یه بار کردمش منتهی نصف یه لیوان یا استکان گاهی اسپری هم میکنم.نورش پشت پنجره جنوبی هست.درمورد خاکش نمیدونم خوبه یانه.برگاش دارن چروک میشن ومی افتن جوونه میزنه ولی خیلی بی جونه.قطره آهن هم دادم.چه کنم داره خراب میشه؟؟

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۰۹ ۱۵:۵۳:۰۳

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر سال نو مبارک .کدوم شهر تشریف دارید ؟

۱۴۰۰-۰۱-۱۰ ۰۱:۰۳:۳۲

سمیرادانش

کرج هستم

۱۴۰۰-۰۱-۱۰ ۰۱:۲۹:۳۹

کارشناس شماره ۱

بزاریدش بیرون . جاش سایه آفتاب باشه . خاک گلدون اش سفت و متراکمه ؟ آیا آب به راحتی در خاک نفوذ پیدا میکنه ؟

۱۴۰۰-۰۱-۱۱ ۰۰:۲۰:۳۴

سمیرادانش

به نظرم خیلی فشرده هست خاکش ولی ترسیدم عوضش کنم بدتر شه.خاکش رو عوض کنم با ماسه قاطی کنم؟هرسش کنم؟وجاش روتغییربدم خوبه؟

۱۴۰۰-۰۱-۱۱ ۰۰:۴۸:۵۴

کارشناس شماره ۱

از ترکیب یک پیمانه خاک باغچه و یک پیمانه خاکبرگ و یک پیمانه ماسه درشت و یک پیمانه کود حیوانی کاملا پوسیده استفاده کنید .نترسید الان زمان خوبی برای تعویض خاک هستش بعد بزاریدش بیرون و کمی نوک ساقه ها رو هم هرس کنید تا برای برگدهی تحریک بشه . برگهای زرد و پلاسیده و آسیب دیده را کاملا از ساقه جدا کنید . آبیاری هرزمان خاک گلدان خشک بود انجام بدید .

۱۴۰۰-۰۱-۱۱ ۰۱:۴۰:۲۳

سمیرادانش

بله ممنونم از راهنماییتون

۱۴۰۰-۰۱-۱۱ ۰۲:۱۲:۱۲

کارشناس شماره ۱

موفق باشید

۱۴۰۰-۰۱-۱۲ ۰۰:۴۳:۲۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@