پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

حمزه بلابادیون

تعداد سوال: ۱

نخل ماداگاسکار ویژه

تعداد بازدید ۳۱۰

سلام من حدود یسالی عست یه نخل ماداگاسکار خریدم تو بالکن نگهداری کردم فصل زمستون برگهاش ریخت الان تو فصل بهار گفتم یه چک کنم خاکشو دیدم از تنه قسمتی ک داخل خاک هست شل شده از خاک در اوردم دیدم قسمتی از ریشه پوسیده و از جایی که خشک شده تنه رو قطع کردم حالا باید چیکار کنم چند روز بگذره باید تو خاک بذارم

۱۴۰۰-۰۱-۱۳ ۰۸:۵۲:۴۶

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر تا چه اندازه ریشه پوسیده بود؟ ساقه باقی مونده الان نرم هست! یک عکس ارسال میفرمایید

۱۴۰۰-۰۱-۱۳ ۱۴:۰۶:۰۴

حمزه بلابادیون

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۱۳ ۱۴:۲۲:۰۲

حمزه بلابادیون

قسمت انتهایی ریشه پوسیده بود ولی قسمت پایانی سالم من از قسمت تنه دوسانت بالاتر از پوسیدگی قطع کردم

۱۴۰۰-۰۱-۱۳ ۱۴:۲۵:۱۳

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

اگر قسمت بالایی فعلا نرم نشده بهترین کار جدا کردن قسمت های پوسیده چند سانتیمتر بالاتر از محل آلودگی هست بعدش با قارچ کش مانکوزب یا کاربندازیم ضدعفونی کنید. چند روز در سایه قرار بدید بعد در خاک مخصوص کاکتوس بکارید و در نور غیر مستقیم قرار بدید.

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
قارچ کش (Fungicide)
۱۴۰۰-۰۱-۱۳ ۱۸:۲۸:۳۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@