پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

نازیلا حبیب زاده

تعداد سوال: ۱

ریزش برگ شفلرا ویژه

تعداد بازدید ۳۹۷

سلام.من یک شفلرا دارم که دو هفتست از منزل مادرم آوردم خونه خودم.برگهای گیاه همینجوری سبز میریزه.یعنی از اونجایی که به ساقه وصل حالت شل پیدا کرده و میریزه.امروز به ساقه هاش دست زدم ساقه هاشم به راحتی افتاد.ن متوجه مشکل آبیاریش نمیشم که از پر آبی اینجوری شده یا کم آبی؟قبلا تو راه پله بوده الان تو منزل.

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۱۴ ۱۰:۵۹:۵۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر چندروز یکبار اب میدید؟ نورش به چه صورت هست؟

۱۴۰۰-۰۱-۱۴ ۱۱:۱۰:۱۹

نازیلا حبیب زاده

نور غیر مستقیم .رو به روی پنجره .اندازه نور توی تصویر.وقتی از منزل مادرم آوردم بهش آب دادم.۶ روز منزل نبودم آب ندادم وقتی برگشتم چندتا برگش ریخته بود.بهش اب دادم.توی هفته دوم ۲ روز یه بار بهش آب دادم و به برگاشم آب تصفیه شده اسپری کردم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۱۴ ۱۱:۴۳:۲۱

نازیلا حبیب زاده

عکس ساقه هاشم که میریزه براتون میفرستم .البته به ساقه هاش وقتی دست زدم افتاد .نمیفهمم از پر ابیه یا کم آبی.

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۱۴ ۱۱:۴۴:۵۱

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

بله با توجه به عکس ارسالی و توضیحاتتون از ابیاری این اتفاق از ابیاری زیاد رخ داده بین دو ابیاری حتما بزارید سطح خاک خشک بشه و زهکش گلدونتون رو چک کنید بعد از ابیاری اب اضافی خارج میشه؟ باتلاقی شدن خاک انتهای گلدان هم میتونه یاعث ریزش برگ های جوان و تازه شفلرا بشه

۱۴۰۰-۰۱-۱۴ ۲۳:۳۵:۰۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@