پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

خدیجه

تعداد سوال: ۱

آگلونما ویژه

تعداد بازدید ۳۱۰

سلام وقت بخیر سال نو مبارک باشه سوالی داشتم از خدمت تون گیاه اگلونما دارم که سه ماه پیش وقتی گلدونش رو عوض کردم از پایین شروع به زرد شدن کرد و کم کم تز ساقه زرد و بی حال شد و بعد از ساقه جداش کردم و در اب گذاشتم .و الان حدود دو ماه هست که داخل اب گذاشتم و نمی دونم تین مقدار ریشه کردن براش کافیه یا نه و نگرانم که دوباره توی گلدون بذارمش دوباره دچار شک بشه 😔

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۱۴ ۱۵:۱۹:۱۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر فعلا بهتره بزارید تو اب بمونه .ریشه ها که دو برابر اندازه ی فعلی شدند میتونید به خاک منتقل کنید .سعی کنید گلدان را زیاد بزرگ انتخاب نکنید .بهتره گلدان مرحله به مرحله و با پر شدن ریشه بزرگ شود .اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم .

۱۴۰۰-۰۱-۱۵ ۰۱:۳۴:۳۶

خدیجه

تعداد سوال: ۱

برای افزایش ریشه که داخل اب هست چیزی باید بزنم ایا تقویتی چیزی هست که براش بگیرم

۱۴۰۰-۰۱-۱۵ ۱۰:۳۳:۱۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

نه نیازی نیست بزارید به رشدش ، به صورت طبیعی ادامه بده . یکماه بعد از انتقال به خاک میتونید کوددهی رو شروع کنید .البته اگر در ترکیب خاک کود داشته باشه نیازی به کوددهی نداره .

۱۴۰۰-۰۱-۱۵ ۲۲:۳۹:۵۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@