پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

zov

تعداد سوال: ۱

سینگونیوم ویژه

تعداد بازدید ۲۲۶

من این گیاه رو چند ماهی هست دارم اوایل رشدش خوب بود ولی الان برگ نمیده و ساقه هاش بلند شدن و زرد میشن میشه راهنماییم کنید؟ ضمن اینکه هفته ای یکبار اب میدم نور هم نور اپارتمان هست و تقریبا سایه

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۱۵ ۰۰:۰۳:۵۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .محیط چه دمایی داره و آیا دما یکنواخته ؟ آیا بین دو آبیاری خاک خشک میشه ؟

۱۴۰۰-۰۱-۱۵ ۰۱:۴۰:۲۹

zov

همیشه وقتی خشک هست اب میدم که تقریبا میشه هفته ای یکبار و با یه چوب باریک تست میکنم که اگر خاک خشک باشه اب میدم البته کنار بخاری بود با فاصله یکی دومتری که گفتم شاید بخاطر اون باشه تغییر دادم جاشو ولی همونجور که میبینید در تصویر ساقه ها بلند و زرد میشن اما برگ میده خیلی دیر

۱۴۰۰-۰۱-۱۵ ۰۸:۰۱:۱۳

کارشناس شماره ۱

ایا زمانی که اب میدهید از زیر گلدانی خارج میشود ؟ و ایا آب زیرگلدانی را خارج میکنید ؟

۱۴۰۰-۰۱-۱۵ ۲۳:۳۸:۰۸

zov

خیر

۱۴۰۰-۰۱-۱۶ ۱۱:۰۷:۵۲

کارشناس شماره ۱

زهکش گلدان را چک کنید ببینید باز هستش ؟ زیر گلدانی به ته گلدان کیپ شده ؟

۱۴۰۰-۰۱-۱۷ ۰۰:۰۹:۲۲

zov

بله زیرگلدونی چسبیده به گلدون

۱۴۰۰-۰۱-۱۷ ۰۰:۳۸:۱۶

کارشناس شماره ۱

زیر گلدانی را از گلدان جدا کنید .چون گلدانهایی که زیرگلدانی کاملا به گلدان کیپ میشود برای گیاه مشکلاتی را ایجاد میکند . مدتی از زیرگلدانی دیگری برای گلدان استفاده کنید و آبیاری را همزمان با خشکی خاک انجام بدید .سعی کنید گیاه در مکانی با دمای یکنواخت قرار داشته باشد و گیاه را از کنار پنجره دور کنید .

۱۴۰۰-۰۱-۱۷ ۰۰:۵۸:۳۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@