پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

صبا ساکی

تعداد سوال: ۶

نحوه کوددهی و سمپاشی ویژه

تعداد بازدید ۲۳۹

سلام وقت شما بخیر پیرو راهنمایی شما من سم سوین و قارچ کش مانکوزب تهیه کردم. ممکنه در مورد سوالات زیر من رو راهنمایی کنید؟ ۱- به چه شکل به اسپیرالیس سم سوین بزنم؟ ۲- دراسنا کامپکت من شپشک آردآلود و حشره های ریز داخل خاکش داره چگونه بهش سم سوین بزنم؟ بصورت آبیاری خاک یا اسپری برگها؟ ۳- قارچ کش مانکوزب را به چه شکل به برگ انجیری بزنم؟ ۴- فاصله بین سمپاشی قارچ کشی با کوددهی گیاهانم چقدر باید باشه؟ من ماهی یک بار کود سه بیست به همه گیاهانم میدم ممنونم از وقتی که میگذارید

۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۲:۲۵:۰۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . فعلا دادن کود سه بیست رو متوقف کنید چون یکی از عواملی که باعث میشه گیاه به شپشک آردآلود دچار بشه کود بیش از حد هستش .سعی کنید اگر گیاه در حال رشده و مشکلی نداره بهش کود ندید . مانکوزب و سوین بصورت اسپری روی برگها انجام میشن و بهتره اگه میخواین بعد از سمپاشی به گیاه کود بدید حداقل یک هفته صبر کنید .سعی کنید شپشک های روی دراسنا را با گوشپاکن آغشته به الکل از روی گیاه بردارید بعد سمپاشی رو انجام بدید . سمپاشی را در داخل منزل ودر معرض نور زیاد انجام ندید .بهتره شب سمپاشی رو انجام بدید .سعی کنید وقتی میخواین مانکوزب و سوین رو استفاده کنید خاک گلدان کمی خشک باشه. اگر سوالی دارید در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۲:۴۷:۵۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@