پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فرناز کی نژاد

تعداد سوال: ۱

این گیاه من چیه؟ ویژه

تعداد بازدید ۲۴۷

امروز این درختچه زیبا را هدیه گرفتم ولی اسم و شرایط نگهداریش را نمی دونم ممنون میشم راهنمایی کنید

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۱۹ ۱۸:۱۳:۴۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .گیاهتون بنجامین آمستر هستش .به مکانی با نور کافی نیاز دارد و آبیاری در فصل رشد یعنی بهار و تابستان باید بصورت منظم و کامل انجام شود .آبیاری زیاد و یا آبیاری کم , نوسان دمای محیط و نور کم باعث ریزش برگها میشود .اگر سوال دیگه ای در مورد این گیاه دارید در خدمتتونم .

۱۴۰۰-۰۱-۱۹ ۲۳:۰۷:۳۰

فرناز کی نژاد

خیلی شبیه اکالیپتوس هست. و گفتن مدل ابلق آن هم موجود است. آیا به آفتاب هم نیاز دارد؟

۱۴۰۰-۰۱-۱۹ ۲۳:۴۰:۱۸

کارشناس شماره ۱

بله بنجامین ابلق هم در بازار موجوده . گیاهان خانواده ی بنجامین به نور زیاد و فیلتر شده نیاز دارند .

۱۴۰۰-۰۱-۲۱ ۰۰:۰۹:۴۷

فرناز کی نژاد

سلام ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید می خوام از نور مصنوعی براش استفاده کنم. آیا لامپ رشد گیاه را با آباژور کنارش بگذارم براش کافیست؟ چه کار کنم. نور زیاد ندارم

۱۴۰۰-۰۱-۲۶ ۱۳:۳۹:۳۲

کارشناس شماره ۱

پنجره در چه جهتی دارید ؟

۱۴۰۰-۰۱-۲۷ ۰۰:۴۷:۲۴

فرناز کی نژاد

شمال غربی

۱۴۰۰-۰۱-۲۷ ۰۴:۱۷:۵۱

کارشناس شماره ۱

در بهار و تابستان مشکلی از نظر نور ندارید اما در پاییز و زمستان ممکنه گیاه دچار کمبود نور بشه و کمی ریزش برگ پیدا کند

۱۴۰۰-۰۱-۲۸ ۰۰:۵۰:۱۸
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@