پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مریم سوهانی

تعداد سوال: ۱

نخل ماداگاسکار ویژه

تعداد بازدید ۲۸۰

سلام. نخل من برگاش حالت سوختگی پیدا میکنن و زرد میشن. پشت پنجره جنوبی هست ولی پرده داره(نمیزنم کنار)، آبیاری هر وقت سطح خاک خشک میشه، مه پاشی با اسپری چند روز یه بار انجام میدم. تنه‌اش هم نرم نشده. لطفا راهنمایی کنید و اگه چیزی باید تهیه کنم اسمشو دقیق و کامل بگین. اگه باید پرده رو بزنم کنار بگین و اینکه اصلا مه پاشی نیاز داره ؟ و بهترین راه برای از بین بردن پشه‌های ریز رو لطفا بهم بگین.

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۳:۱۳:۳۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .آبیاری و رطوبت زیاد و تهویه ی نامناسب و همچنین نور کم باعث ایجاد مشکل در نخل میشه .برگهای خشک و آسیب دیده رو جدا کنید .گلدان رو در تراس در معرض نور مستقیم بگذارید و هر زمان خاک خشک بود به گیاه آب بدید .هوا که سرد شد دوباره بیاریدش تو خونه و میزان آبیاری رو یواش یواش کم کنید .مه پاشی رو متوقف کنید .اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۳:۲۸:۵۶

مریم سوهانی

پس قارچی نشده و احتیاج به قارچ کش نیست ؟

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۳:۳۵:۵۲

مریم سوهانی

میشه لطفا برای پشه‌های ریز هم بگین چه سمی استفاده کنم؟

۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۳:۳۷:۲۳

کارشناس شماره ۱

برای پشه ها میتونید از سم سوین یا دیازینون استفاده کنید .بهتره سمپاشی رو بیرون از منزل و شب انجام بدید

۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۴:۲۸:۰۵

مریم سوهانی

ممنون از لطفتون ??

۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۴:۳۰:۲۰

کارشناس شماره ۱

خواهش میکنم موفق باشید

۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۴:۳۴:۰۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@