پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

میترا شفیعی

تعداد سوال: ۱

زرد شدن برگ سانسوریا طلایی ویژه

تعداد بازدید ۴۰۰

منمدت یکسال و دو ماه هست که یه گل سانسوریا دارم تو این مدت هیچ مشکلی نداشته، هفته ای یک بار طبق دستوری که برای آبدهی سانسوریا هست بهش آب دادم و از لحاظ نور هم همینطور، و جای گلدون تو این مدت عوض نکردم و همونجایی که از اول قرارش دادم همونجاست،اما الان چند روزه که که یکی از برگ هاش زرد شده و کم کم داره رنگش قهوه ای میشه،دست زدم اون برگ زرد لق نیست و محکمه هنوز، میشه لطفا راهنمایی بفرمایید عکس گلدونمم براتون میفرستم.ممنونم از شما

۱۴۰۰-۰۱-۲۰ ۱۶:۵۹:۲۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر عکس گیاه ارسال نشده لطفا دوباره تلاش کنید ، اگر موفق نشدید ، عکس را به همراه نام کاربری ، از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۹۰۱۱۶۸۲۳۶ ارسال نمایید تا براتون در سایت بارگزاری کنیم .

۱۴۰۰-۰۱-۲۱ ۰۰:۱۹:۳۶

میترا شفیعی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۲۱ ۱۲:۰۹:۳۷

میترا شفیعی

این عکس سانسوریامه

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۲۱ ۱۲:۱۲:۲۹

کارشناس شماره ۱

زرد شدن برگ به اینصورت بعلت نامنظم بودن یا نادرست بودن ابیاری و یا بیماری میباشد آیا برگی گه زرد شده از ته پوسیده هم شده ؟

۱۴۰۰-۰۱-۲۲ ۰۰:۱۰:۴۷

میترا شفیعی

خیر برگ زرد لق نیست محکمه و اینکه آبیاری هم جمعه به جمعه انجام میدم نامنظم نبوده تا حالا

۱۴۰۰-۰۱-۲۲ ۰۹:۳۰:۴۰

کارشناس شماره ۱

ممکنه مقدار آبی که در گلدان میریزید به اندازه نبوده باشد . در هر نوبت ابیاری چقدر آب در گلدان میریزید ؟ و آیا اب را در اطراف گیاه میریزید یا فقط در یک قسمت اب میریزید ؟

۱۴۰۰-۰۱-۲۲ ۱۴:۴۸:۱۲

میترا شفیعی

من حضورا مراجعه کردم به یک گلخونه و مشکل گلم رو به کارشناس اونجا گفتم و راهنمایی لازم رو بهم کردن از اینکه بهر حال پاسخگو بودین ممنونم اما انتقادم ازتون اینه که خیلی کند و دیر جواب میدین، فکر کنم اگر میخواستم منتظر شما بمونم گلم کلا از بین میرفت، پیشنهاد میکنم راه بهتر و سریعتری جایگزین روش فعلیتون کنین ضمنا بهتره توجهتون رو به توضیحاتی که همون ابتدا درباره ی نحوه مراقبت و آبدهی و نگهداری از گل بهتون داده میشه بیشتر کنین چون توضیحات کامل هست، و شما کارشناس محترم با پرسیدن این سوالات و تاخیر در ارائه راه حل بیشتر باعث از بین رفتن گل و گیاه میشین نه حل مشکلش... موفق باشید...

۱۴۰۰-۰۱-۲۲ ۱۵:۲۰:۳۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@