پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

شاهین نظری

تعداد سوال: ۱

جوانه نزدن آدونیوم ویژه

تعداد بازدید ۳۶۶

سلام وقت بخیر. گیاه آدونیوم من امسال بهار با اینکه دوره خواب زمستان رو طی کرده هنوز جوانه و برگ تازه نزده. و برگهای روی گیاه زرد و نرم شدن. خاک گلدان رو اول بهار عوض کردم. قارچ کش هم استفاده کردم. مکان نگهداری هم محل آفتابگیر با نور کامل. ممنون میشم راهنمایی کنید. اگر راهی باشه که عکسها رو ارسال کنم که شاید کمک بیشتری بشه

۱۴۰۰-۰۱-۲۱ ۱۵:۳۰:۲۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .بله میتونید عکس ها رو ارسال کنید .اگر از طریق سایت موفق به ارسال عکس نشدید عکسها را به همراه نامِ کاربری تون به شماره ۰۹۹۰۱۱۶۸۲۳۶ ارسال نمایید .متشکرم

۱۴۰۰-۰۱-۲۲ ۰۰:۲۳:۵۳

کارشناس شماره ۱

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۲۲ ۱۴:۳۶:۰۳

کارشناس شماره ۱

آیا نوک ساقه ها هم نرم و تیره رنگ شده ؟ آیا تنه کاملا سفت هستش ؟ کدوم شهر تشریف دارید و آیا هوا ی شهرتون شبها خنک هستش ؟

۱۴۰۰-۰۱-۲۲ ۱۴:۳۸:۲۷

شاهین نظری

شهر رشت. تنه سفته. نوک بعضی شاخه ها نرم شدن ولی بعضی ها سبزو سفت هستت

۱۴۰۰-۰۱-۲۲ ۱۴:۴۱:۵۹

کارشناس شماره ۱

شمال هنوز شبها هوا سرده و بهتره مکان نگهداری ادنیوم گرم باشه . قسمتهای نرم ساقه را جدا کنید و گیاه را به مکانی گرم منتقل کنید . هرزمان دیگه نیازی به استفاده از وسایل گرمایشی نبود ، میتوانید گلدان را به فضای آزاد منتقل کنید . پوکه ها را هم از روی سطح خاک بردارید چون ادنیوم هنوز از استراحت خارج نشده ، رطوبت پوکه ها میتونه بهش آسیب بزنه .اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم .

۱۴۰۰-۰۱-۲۲ ۱۴:۵۵:۵۳

شاهین نظری

ممنونم از راهنمایی خوبتون

۱۴۰۰-۰۱-۲۲ ۱۵:۱۲:۳۸

کارشناس شماره ۱

موفق باشید

۱۴۰۰-۰۱-۲۲ ۲۳:۴۱:۱۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@