پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سارا ایرانی

تعداد سوال: ۵

خشک شدن گیاه ویژه

تعداد بازدید ۳۹۷

سلام..من دوماه پیش از بازار گل یک گلدان شفلرا خریداری کردم، از لحاظ نوری هیچ مشکلی نداشت چون نور خونه ما جنوبی هستش، از نظر آبیاری هم هروقت خاک گلدان خشک بود آبیاری میکردم، از لحاظ دمایی هم خب فصل زمستون بود و بخاری روشن بود، منتها گلدون کنار پنجره بود و هرروز جهت تهویه هوا چند دقیقه ای پنجره را باز میکردم. توی این مدت یک بار کود ریشه و دوبار کود آهن دادم، البته به میزان کم، یک بار هم آفت کش زدم..غبارپاشی هم انجام میدادم تقریبا هرروز یا دوسه روز یک بار، ولی متاسفانه گلدونم هرروز پژمرده تر از روز قبل شد و در نهایت کاملا خشک شد..الان نمیدونم باید چه کار کنم، آیا امکان دوباره جوانه زدن ساقه ها هست؟ چون شنیدم ریشه شفلرا قوی هستش..ممنون میشم کمکم کنید،

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۲۲ ۱۸:۱۵:۰۳

سارا ایرانی

گیاه من بنجامین هستش. این سوال رو به اشتباه در قسمت شفلرا نوشتم.

۱۴۰۰-۰۱-۲۲ ۱۸:۳۱:۱۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .تصویری که ارسال کردید گیاه شفلرا هستش که ظاهرا و متاسفانه از بین رفته . اگر گیاهتون بنجامین است لطفا عکس بنجامین را ارسال کنید متشکرم .

۱۴۰۰-۰۱-۲۲ ۲۳:۵۹:۲۱

سارا ایرانی

من دوتا گیاه دارم...شفلرا و بنجامین..منتها هردو سوال رو در فروم شفلرا نوشتم. القصه...پس کاری برای این شفلرا نمیشه کرد؟

۱۴۰۰-۰۱-۲۳ ۰۳:۱۶:۰۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

نه متاسفانه این کاملا سوخته و از بین رفته .

۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۰۰:۲۶:۳۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@