پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

محبوبه احمدوند

تعداد سوال: ۱

علت ریزش برگ های پایین بنت قنسول ویژه

تعداد بازدید ۲۴۷

سلام گل بنت قنسول و رو یکماهی میشه خریدم دیدم نور بهش زیاد نمیخوره جابجاش کردم حتی تقویتی هم براش ریختم اما باوجود این برگهاش داره میریزه و بعضی برگهاشم زرد شدن و پلاسیده ساقه پایین گل هم ترک دار شده اما قسمت بالایی گل خیلی خوبه هفته دوبارهم ابیاری میکنم

۱۴۰۰-۰۱-۲۳ ۱۴:۰۰:۴۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر لطفا عکس گیاه را ارسال نمایید متشکرم

۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۰۰:۴۶:۰۰

محبوبه احمدوند

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۱۰:۰۳:۰۳

محبوبه احمدوند

همونطور که ملاحظه میکنید قسمت های پایین دارند میریزن و زرد میشن خواهشا راهنمایی کنید چطوری دوباره احیاش کنم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۱۰:۰۷:۲۷

محبوبه احمدوند

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۱۰:۱۰:۵۷

کارشناس شماره ۱

متشکرم . گلدان را از سبد حصیری درآورید .ایا روی سطح خاک حالت کپک هم ایجاد شده ؟ ایا بین دو آبیاری اجازه میدید خاک کمی خشک بشه ؟

۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۱۲:۲۱:۲۲

محبوبه احمدوند

وقتی خریدم هفته ای دوبار بعد که خوندم خودم دیدم زده هرزمان ک خاک خشک شد الان دیگ اب نمیدم تا خشک بشه درحال حاضر چکار کنم براش دیگه ریزش متوقف بشه،سوال دیگه که دارم گلدان فلزی هم بده برای گل؟

۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۱۲:۵۰:۳۴

محبوبه احمدوند

وقتی خریدم هفته ای دوبار بعد که خوندم خودم دیدم زده هرزمان ک خاک خشک شد الان دیگ اب نمیدم تا خشک بشه درحال حاضر چکار کنم براش دیگه ریزش متوقف بشه،سوال دیگه که دارم گلدان فلزی هم بده برای گل؟ نه کپک نداره

۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۱۲:۵۱:۵۷

کارشناس شماره ۱

بهتره گیاهان مستقیم در گلدان فلزی کاشته نشوند یا اگر بصورت مستقیم در گلدان فلزی کاشته میشوند زهکشی گلدان مناسب باشه و درست انجام شده باشه . فعلا مدتی به این شیوه از گیاه مراقبت کنید گیاه را از سبد خارج کنید و در کنار پنجره ی نورگیر قرار بدید و ابیاری را همزمان با خشکی خاک ، به اندازه ای که آب از ته گلدان خارج بشه ، انجام بدید سعی کنید محل نگهداری گیاه یکباره گرم نشود .و یا گیاه در مکانی بسته به مدت طولانی قرار نداشته باشد .

۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۱۷:۰۹:۳۰

محبوبه احمدوند

ممنونم

۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۱۸:۵۴:۴۷

کارشناس شماره ۱

موفق باشید .

۱۴۰۰-۰۱-۲۵ ۰۱:۱۲:۰۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@