پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

هانیه اسماعیلی

تعداد سوال: ۱

زرد و قهوه ای و سبز خشک شدن نخل شامادورا ویژه

تعداد بازدید ۲۲۹

سلام روز بخیر نخل شامادورایی که دارم تا چند وقت پیش خیلی خوب و در حال جوانه زدن بود ولی ۴ روزه نوک برگها داره میسوزه و بعضی ها هم سبز هست ولی داره خشک میشه. ابیاریش رو ۳ روز یکبار کردم و غبارپاشی هم انجام میدم هر روز بخار سرد هم به روال قبل بهش میخوره و گردش هوا هم داره هر روز، ولی هر روز داره بدتر میشه میشه لطف کنید و راهنمایی کنید

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۰۹:۵۸:۳۳

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر غبار پاشی با اب شیر انجام میشه؟

۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۱۲:۱۲:۲۷

هانیه اسماعیلی

تعداد سوال: ۱

دستگاه بخور با اب تصفیه هست ولی اسپری اب با آب شیر هست. باتوجه به اینکه ۴ سال هست توی یک گلدون هست نیازی هست گلدانشو تعویض کنم؟ و سوال دیگه اینکه برگهاش رو با چه چیزی میشه تمیز کرد؟

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۱۲:۴۲:۳۳

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

شامادورا در کل گیاه کند رشدی هست و هر دو سال یکبار نیاز به تعویض گلدون داره می تونید کمی از خاک رو کنار بزنید اگر ریشه ها زیاد شدن نشون دهنده کوچک شدن گلدون هست. ولی علت سوختگی برگ ها نامنظم بودن ابیاری و گرم بودن محیط هست بهتره براش جزیره درست کنید و از اب جوشیده سرد شده یا اب تصفیه هم برای غبار پاشی استفاده کنید و اگر خاکشو توی این دو سال عوض نکردید خاک و تعویض کنید که مواد غذایی بالاتری داشته باشه . اگر نور مستقیم و زیاد بهش میخوره جاشو تغییر بدید حتما نور غیر مستقیم باشه

۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۲۳:۲۶:۴۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@