پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

شکوفه

تعداد سوال: ۱۰

خشک شدن برگ فیلودندرون بلک ویژه

تعداد بازدید ۸۵۰

سلام من یه گلدون فیلودندرون بلک دارم که وقتی خریداری کردم خودم گلدونش رو عوض کردم و دوتا از برگ های پایینی اش افتاد. اول فکر کردم بخاطر شوک جابجایی هست اما با گذر زمان بقیه برگ ها هم خشک میشن. ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۳۰ ۱۱:۵۵:۲۸

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر چه زمان گلدون رو تعویض کردید؟

۱۴۰۰-۰۱-۳۰ ۱۴:۱۶:۳۵

شکوفه

تعداد سوال: ۱۰

گلدان را نیمه اسفندماه خریداری کردم و به محض ورود به منزل گلدان را عوض کردم. برگ ها به صورتی که در عکس مشاهده می فرمایید خشک می شوند. در حال حاضر گلدان پشت پنجره جنوبی است و هفته ای یکبار آبیاری می شود

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۱-۳۰ ۱۵:۱۲:۵۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

درسته تنش و شوک میتونه باعث ریرش برگ ها بشه هیچ وقت گلدان گیاهی که تازه خریداری شده را عوض نکنید و حداقل دوماه زمان نیاز هست تا به شرایط عادت کنه ولی الان گیاهتون مشکل اساسی تر داره و احتمالا هنگام تعویض گلدان ریشه دچار الودگی یا اسیب شده از چه خاکی استفاده کردید؟ و ایا زهکش گلدون باز ه‍ست؟ پیشنهاد میکنم گیاه رو از ریشه بیرون بیارید و ریشه رو از نظر پوسیدگی بررسی کنید. اگر سوالی بود بفرمایید

۱۴۰۰-۰۱-۳۰ ۲۲:۳۵:۱۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@