پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

هاله سجادی

تعداد سوال: ۱

از هم باز شدن برگهای انجیری ویژه

تعداد بازدید ۷۲۱

سلام وقتتون بخیر من ۵ ماه پیش این گلدون برگ انجیریو گرفتم اوایل خیلی جمع و جور بود ولی به مرور زمان همونطور که توی عکس میبینین برگ‌ها از هم خیلی فاصله گرفتن و بی حالن برگ‌ها رو به پایین هستن موقعی که خریدم روی خاک از این سنگ کلوخیا ریخته بودن ۲ هفته پیش احساس کردم ریشه هاش زده بیرون سنگارو جدا کردم روی اون خاک خاک برگ ریختم ولی خاک خودش که اول بود سبکتر بود انگار توی خاک شلتوک برنج داشت پشت پنجرس ولی نور مستقیم نمیخوره بهش و ۲ تصویر دیگم ببینین یکی سر بعضی برگ‌ها اینجوری شده و اون یکی ساقه یه چیزایی در اومده چندبارم سمکش اسپری کردم به برگاش ممنون میشم راهنماییم کنین

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۰۳ ۱۷:۳۸:۴۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .لطفا بفرمایید در هرنوبت آبیاری چقدر آب در گلدان میریزید و آیا آب اضافی از ته گلدان خارج میشود ؟

۱۴۰۰-۰۲-۰۳ ۲۳:۵۲:۳۵

هاله سجادی

تعداد سوال: ۱

۱لیتر آب هر دفعه تقریبا بین ۱۰ روز آبیاری میشه بله خارج میشه و موقعی آبیاری میشه که روی خاک به اندازه ۲ سانت خشک باشهگ

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۰۴ ۱۹:۵۵:۵۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

بهتره مدتی گلدان را در مکانی با نور بیشتر و تهویه ی بهتر انجام بدید .زیرگلدانی را پر از سنگریزه کنید و در زیرگلدانی اب بریزید و گلدان را روی سنگریزه قرار بدید .آبیاری را طبق روال همزمان با خشک شدن خاک انجام بدید اگر برگها حالت خوردگی دارند از سم دیازینون برای از بین بردن آفت استفاده نمایید سمپاشی را در منزل و در معرض نور زیاد ، انجام ندید . مدتی از گیاه به این طریق نگهداری کنید و وضعیت گیاه را از طریق همین تاپیک اطلاع دهید متشکرم

۱۴۰۰-۰۲-۰۵ ۰۱:۰۱:۴۸
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@