پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

یگانه خاتمی

تعداد سوال: ۱

سانسوریا ویژه

تعداد بازدید ۴۰۳

سلام وقت بخیر من دو تا گلدان سانسوریا داشتم که این دو تا گلدان را یکی کردم الان مدتیه برگ ها از پایین حالت له شدگی پیدا میکنن و میوفتن زمین انگار پایین برگ پر آبه و لیز میشه ریشه هم از بین رفته به نظرم حالا عکس میفرستم خدمتتون ببینید ضمنا موقع تعوبض گلدان خاک رو با دستم زیاد فشار دادم نمیدونستم نباید خاک سانسوریا سفت بشه گلدان بلنده تقریبا ۵۰ سانت ولی سوراخ خارج شدن آب نداره در عوض من یک سوم گلدان را با سنگ پر‌کردم هفته ای دو بار آب میدم یه بار کود سه بیست دادم دو بار هم کود گرینی مکس دادم ممنون میشم علت و راهکار رو بفرمایید

۱۴۰۰-۰۲-۰۷ ۱۱:۱۷:۲۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر برای تشخیص دقیق تر عکس گیاه رو ارسال بفرمایید

۱۴۰۰-۰۲-۰۷ ۱۳:۳۹:۴۴

یگانه خاتمی

تعداد سوال: ۱

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۰۷ ۱۴:۱۵:۴۳

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

این برگ ها کاملا پوسیده دقیقا همین مورد که گلدونتون سوراخ زهکش نداره باعث شده وقتی اب میدید خاک انتهای گلدون حالت باتلاقی بشه و ریشه ها پوسیده شوند حتما برگ هارو کامل دربیارید ریشه هارو‌چک کنید اگر کلا ریشه نداشت حتما در اب بزاربد ریشه زایی انجام بشه بعد به خاک منتقل کنید اگر قسمت های پایینی هم نرم بود برای نجات گیاه تنها راهش قلمه گیری هست و باید از قسمت های سفت و سالم برگ ها قلمه ۱۰ سانتی جدا کنید

۱۴۰۰-۰۲-۰۸ ۰۰:۰۹:۱۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@