پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

طاهره آخوندی

تعداد سوال: ۱

پژمردگیه اریکا ویژه

تعداد بازدید ۳۲۹

سلام ، من ۱ ماه و نیم هست که ایکام رو خریدم خونمون جنوبی هست و کنار پنجره گذاشتمش و هر روز پنجره رو باز میکنم تا هوا جا به جا بشه هر روز هم غبارپاشیش میکنم هر وقت هم سطح خاک خشک بشه بهش آب میدم که تقریبا میشه هفته ای دوبار از آب تصفیه و چند ساعت مونده برای آبیاریش استفاده میکنم کود کامل هم ماهی یک بار بهش میدم ولی هم خودش رو انداخته و سرحال نیست هم نوک برگهاش از پایین داره زرد میشه

۱۴۰۰-۰۲-۰۷ ۱۱:۵۲:۳۷

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر برای تشخیص دقیق تر عکس گیاه و ارسال بفرمایید

۱۴۰۰-۰۲-۰۷ ۱۳:۰۷:۲۷

طاهره آخوندی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۰۷ ۱۵:۰۵:۰۷

طاهره آخوندی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۰۷ ۱۵:۰۷:۱۱

کارشناس شماره ۲

این لکه های ساقه های پایینی اریکا طبیعیه مشکلی نیست ولی خاک گیاهتون به نظر مناسب نمیاد میدونید ترکیب چه خاکی هست؟ و زمانیکه اب میدید اب از زیر گلدون خارج میشه؟

۱۴۰۰-۰۲-۰۸ ۰۰:۰۶:۰۸

طاهره آخوندی

ممنون از پاسخگوییتون ?? خاکش رو که نمی دونم ، وقتی آب میدم از زیرش نمیاد حالا نمی دونم شاید مقدار آبش کمه چون گلدون بزرگه

۱۴۰۰-۰۲-۱۱ ۱۸:۲۰:۵۸

کارشناس شماره ۲

بله اینو حتما چک کنید ابیاری تا حدی باشه که چند قطره از زیر گلدون خارج بشه اینطوری هم از باز بودن زهکش مطمئن میشید هم از اینکه ریشه ها کامل سیراب شدن و از طرفی زرد و خشک شدن نوک برگ بدلیل خشکی محیط ایجاد میشه برای تامین رطوبت بهتره از غبار پاشی برگ یا درست کردن جزیره در زیر گلدون استفاده کنید.

۱۴۰۰-۰۲-۱۱ ۲۲:۲۷:۳۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@