پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

امیرحیدری

تعداد سوال: ۲

سیاه شدن برگهای گل ویژه

تعداد بازدید ۲۴۴

سلام گل من برگاش داره سیاه میشه ورشد چندانی نداره

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۰۸ ۱۹:۱۷:۴۲

امیرحیدری

اسمشم نمیدونم لطفا بفرمایید.من دوباره عکس واضح ازش میفرستم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۰۸ ۲۰:۱۷:۰۶

امیرحیدری

ضمنا بهش کود عربان داده ام وباافت کش دکتر پلنت دوبار افت کشی کرده ام وگلدانشم خریدنی عوض کردم لطفا راهنمایی بفرمایید

۱۴۰۰-۰۲-۰۸ ۲۰:۱۸:۳۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .گیاهتون آکوبا است .این گیاه بسیار سایه دوسته و به آبیاری متوسط نیاز داره .بهتره به گیاه زمانی آب بدید که خاک گلدان خشک شده باشد برای اینکه متوجه شوید خاک گلدان در عمق خشک است یا هنوز رطوبت دارد میتوانید یک سیخ چوبی در خاک فرو کرده و چند ثانیه نگه دارید بعد سیخ را بیرون بیاورید اگر ذرات خاک به سیخ چسبیده باشد نشان دهنده ی اینست که خاک هنوز رطوبت دارد و نیازی به آبیاری نیست .در غیر اینصورت و در صورتی که سیخ چوبی خشک و بدون ذرات خاک باشد ، میتوانید گلدان را آبیاری کنید .افراط در آبیاری , بسته بودن زهکش و یا استفاده از خاک نامناسب و تهویه ی نامناسب محیط میتواند باعث سوختگی برگ و یا بروز بیماری قارچی شود .

۱۴۰۰-۰۲-۰۹ ۰۰:۱۲:۳۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@