پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

ساجده سلطانی

تعداد سوال: ۱

شل شدن و کوچک شدن برگ های دیفن باخیا ویژه

تعداد بازدید ۲۵۷۸

سلام خداقوت من یک سال و نیمه این گیاه رو دارم تا الان با فاصله یک متری از یک پنجره شرقی بوده تو طبقه همکف ساختمون و نور مستقیم بهش نمی تابیده الان حدود یک ماهه برگاش شل شدن و برگای جدید هم کوچیکن من الان که هوا داره گرم میشه هر پنج روز یه بار یه لیوان بهش آب میدم و هر دو هفته یکبار هم npk میدم بهش چکش کردم شپشک آرد آلود هم نداشت نمیدونم باید چیکار کنم ممنون میشم کمکم کنید

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۰۸ ۲۲:۱۰:۵۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .به نظر میرسه آبیاری به اندازه ی کافی انجام نشده . آیا در فصل زمستان هم بهش کود میدادید ؟ بهتره گلدان را یک ربع تا نیم ساعت در ظرف آب قرار بدید و نتیجه ی کار را اطلاع بدید .متشکرم .

۱۴۰۰-۰۲-۰۹ ۰۰:۵۸:۳۴

ساجده سلطانی

تعداد سوال: ۱

سلام من تو زمستون بهش کود ندادم. از فروردین کود رو شروع کردم. برای آبیاری چقدر باید بهش آب بدم؟ اینکه میگین تو ظرف آب بزارمش چطور باید انجام بدم؟

۱۴۰۰-۰۲-۰۹ ۲۱:۲۴:۵۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

ظرفی را از آب پر کنید .(لگن یا تشت یا هر ظرفی که بزرگتر از گلدان باشه تا بتونید گلدان را در آن قرار بدید .) بعد داخل ظرف آب بریزید به اندازه ای که تا نیمی از گلدان آب بالا بیاد .یک ربع تا 45 دقیقه گلدان در ظرف آب بمونه بعد گلدان را خارج کنید .اگر برگهای گیاه سرحال شد تشنگی گیاهتون برطرف شده .اگر نشد باید گیاه را از خاک دربیارید و وضعیت زهکش ته گلدان و ریشه ها را چک کنید .

۱۴۰۰-۰۲-۱۰ ۰۲:۲۴:۵۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@