پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

رز زارعی

تعداد سوال: ۱

سلام برگهای میخک هندی خشک شدند. ویژه

تعداد بازدید ۴۷۴

از بهمن ماه یه بوته میخک هندی دارم که حالش خوب بود فقط برگهاش سوراخ میشدند که بهش سم دیازینون میدادم. هفته ی گذشته 4 روز خونه نبودم و وقتی برگشتم دیدم کل برگاش خشک شدند. آب دادم و غبارپاشی کردم ولی فایده ای نداشت. دو سه روز بعد شاخه ها رو سرزنی کردم. گذاشتمش تو بالکن و شبها میارمش داخل خونه. راستی ریشش رو دیدم سالم بود ظاهرا. آیا نجات پیدا می کنه؟ جاشو روز و شب تغییر میدم اشکالی نداره؟

۱۴۰۰-۰۲-۱۰ ۲۳:۱۶:۰۳

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر لطفا بفرمایید کدوم شهر تشریف دارید ؟ و عکس گیاه را ارسال نمایید متشکرم

۱۴۰۰-۰۲-۱۱ ۰۱:۵۳:۳۱

رز زارعی

تعداد سوال: ۱

سلام شیراز هستم.

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۱۱ ۱۵:۰۲:۰۱

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

بزارید همون بیرون بمونه قسمتی از ساقه را قطع کنید و ببینید تر و زنده است یا خشکه ؟ اگر تر و زنده باشه با آبیاری منظم دوباره سبز میشه اما اگر خشک باشه و تنه هم بافت سالمی نداشته باشه متاسفانه گیاه خشک شده . بهتره گلدان را در هوای آزاد قرار بدید , نیازی نیست که شبها به داختل منتقل کنید .جابجایی مداوم برای گیاهان مضر است .

۱۴۰۰-۰۲-۱۲ ۰۱:۲۳:۴۸
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@