پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مریم عزیزان

تعداد سوال: ۱

بونسای تاکسوس ویژه

تعداد بازدید ۳۳۷

سلام من بک گیاه بونسای تاکسوس رو دوماه پیش بهم هدیه دادن به همراه قارچش که بیست روز یکبار باید تو یه لیتر اب حل میشد و بهش میدادم.. گیاه رو ابیاری میکردم اما متاسفانه دو هفته مسافرت رفتم و کسی نبود ک بهش رسیدگی کنه. تا اومدم دیدم برگاش همونطور به حالت سبز خشک شدن. تمام برگای خشک رو کندم و گیاهو هرس کردم از شاخه هاش. و ابیاری کردم و محلول قارچ هم بهش دادم هفته ای یکبار. نورش هم غیر مستقیمه دمای خونه هم بین25 تا29درجست.. الان یه مدته میبینم روی خاکش یکم رسوب سفید اومده. بعد از هرس هم گیاه هیچ تغییری نکرده و حتی جوانه هم نزده آیا این گیاه درست میشه؟ مشکلش چیه؟

۱۴۰۰-۰۲-۱۳ ۱۷:۳۳:۳۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر سرخدار ها گیاهانی مناسب فضای آزاد هستند و نباید در داخل منزل نگهداری شوند .لطفا عکس گیاه را ارسال نمایید و یک تکه از ساقه را قطع کنید و ببینید گیاه زنده است یا خشک شده ؟

۱۴۰۰-۰۲-۱۳ ۱۷:۵۹:۲۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@