پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

.محمدعلی.

تعداد سوال: ۱

سلام وقتتون بخیر، ببخشید یک سوال داشتم، من تو اتاق خوابم هم برگ انجیری دارم و هم برگ عبایی؛ خواستم بدونم که این دو گیاه کربن دی اکسید تولید میکنن در شب؟ و اگر تولید میکنن مقدارش زیاده ؟و برای سلامتی ضرری نداره ؟ و سوال دیگه‌ای داشتم راجب اینکه برگ انجیری گیاه سمی‌ای هست یا نه ؟ ممنونم میشم پاسخ بدید. ویژه

تعداد بازدید ۳۴۱

هردو گیاه من تقریبا در ابعاد بزرگی هستن

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۱۶ ۰۳:۲۵:۲۴

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر خیر این دو گیاه کربن دی اکسید تولید نمیکنند خصوصا برگ انجیری از گیاهان بسیار مناسب برای اتاق خواب هست و اکسیژن تولید میکنند. فقط برگ های برگ انجیری سمی هستند و اگر کودک یا حیوان خانگی دارید باید مراقب باشید از برگ ها وارد دهانشون نشه در غیر این صورت سمی بودن برگ مشکلی ایجاد نمیکنه فقط در صورت بلع میتونه باعث آلرژی و مشکلات گوارشی بشه و گیاهانی مثل گندمی سانسوریا، دیفن باخیا، پوتوس و الوورا خاصیت تصفیه کنندگی بالاتری دارند و برای اتاق خواب بسیار پیشنهاد میشن. اگر سوالی بود بفرمایید

۱۴۰۰-۰۲-۱۷ ۱۱:۳۳:۵۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@