پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مهبانو برهمتی

تعداد سوال: ۱

خمیده شدن شدید برگ های یوکا ویژه

تعداد بازدید ۴۷۷

درود من یک سالی میشه یوکام رو خریداری کردم اول گذاشتم داخل خونه ولی فهمیدم که خیلی خونه کم نور هست برای گیاه ابتدا گیاه فوق العاده سالمی بود ، منتقل کردم به بالکن ولی هر روز حالش بد تر میشه و به شدت برگاش خم شدن

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۱۹ ۱۴:۲۳:۰۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .لطفا بفرمایید نحوه ی آبیاری تون به چه صورته و کدوم شهر تشریف دارید ؟

۱۴۰۰-۰۲-۱۹ ۲۲:۰۶:۳۱

مهبانو برهمتی

هفته ای یک بار آب میدم و سمنان هستم

۱۴۰۰-۰۲-۱۹ ۲۲:۱۳:۳۶

کارشناس شماره ۱

چقدر اب در گلدان میریزید ؟ از ته گلدان آب خارج میشه ؟

۱۴۰۰-۰۲-۲۰ ۰۱:۰۲:۴۵

مهبانو برهمتی

تقریبا یک نیم لیتر، خیر آب نمیاد بیرون از زه کش

۱۴۰۰-۰۲-۲۰ ۰۱:۴۲:۴۰

کارشناس شماره ۱

آبیاری باید در زمانی که خاک کمی خشکه انجام بشه اما در زمان آبیاری باید به گیاه انقدر آب بدید که از ته گلدان خارج بشه .خارج نشدن آب از ته گلدان میتونه نشانه ی کمبود مقدار آب یا زهکشی نامناسب خاک و یا بسته شدن زهکش گلدان باشد .اگر در زمانی که آب در گلدان میریزید , آب به سختی در خاک نفوذ میکند نشانه ی این است که خاک زهکشی خوبی ندارد وباید با اضافه کردن کمی خاکبرگ , خاک را اصلاح کرد.برای تست باز بودن زهکش انتهای گلدان میتوانید آب بیشتری در گلدان بریزید و ببینید آب از ته گلدان خارج میشود یا خیر ؟

۱۴۰۰-۰۲-۲۱ ۰۱:۰۱:۴۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@