پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

شیما یوشفیان

تعداد سوال: ۱

ریزش برگ‌های گیاه فیکوس لیراتا ویژه

تعداد بازدید ۴۳۸

در عرض نصف روز ۶ تا برگ‌فیکوس ام افتاده خیلی نگرانم داره از بین میره میشه راهنمایی بفرمایید

تصویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۲۱ ۲۱:۰۵:۵۲

شیما یوشفیان

کلدانش رو خودم عوض کردم لطفا راجع به اینکه چه خاکی داشته باشه و اینکه آیا زیر کلدان باید خاک متفاوتی بریزم یا نه هم توضیح بفرمایید

۱۴۰۰-۰۲-۲۱ ۲۱:۱۳:۳۳

شیما یوشفیان

بابا آدم هم که گرفتم دوتا از برگاش زرد شده و از بین رفته البته یه برگ دیگه به سرعت در آورد این هم بفرمایید که مشکلی دارد یا نه باید ضد قارچ بزنم ؟ یوکا هم دارم که اصلا اوکی نیست برگاش سمت پایینه دوهفته پیش بهشون داروی سه بیست زدم ولی فرقی نکردن

۱۴۰۰-۰۲-۲۱ ۲۱:۱۵:۵۳

شیما یوشفیان

این حال و روز یوکا ☹️

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۲۱ ۲۱:۲۰:۲۷

شیما یوشفیان

بکنم برگاشو ؟ اونا که زرد شده از کجا باید قطعش کنم ؟

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۲۱ ۲۱:۲۱:۰۹

شیما یوشفیان

این کاکتوس هم همش آویزون میشه اولش پرسیدم گفتم کم ابی داره باید آب بهش زیاد بدی درست بشه الان یه ماه شده ولی هنوز سرحال نیست

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۲۱ ۲۱:۲۲:۱۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .به نظر میرسه اکثر گیاهانتان بعلت آبیاری نادرست و تهویه ی نامناسب محیط دچار این مشکل شده اند .لطفا بفرمایید نحوه ی آبیاری تون به چه صورته و در هر نوبت آبیاری چقدر آب در گلدان میریزید ؟

۱۴۰۰-۰۲-۲۱ ۲۳:۳۰:۰۰

شیما یوشفیان

چرا جواب نمیدین ؟

۱۴۰۰-۰۲-۲۳ ۲۲:۰۷:۰۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

لطفا به سوالی که ازتون پرسیده شده پاسخ بدید متشکرم

۱۴۰۰-۰۲-۲۳ ۲۲:۳۳:۰۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@